Skip to main content

Systemy ogrzewania i chłodzenia dla biur

Rozwiązania Daikin dzięki dużej efektywności energetycznej, pozwalają znacznie obniżyć koszty eksploatacji w małych i większych budynkach biurowych.

Koncentracja na działalności

Koncentracja na działalności

Klimat jest naszym priorytetem. Dzięki rozwiązaniom klimatyzacyjnym Daikin, Ty i Twoi pracownicy pracujecie w komfortowych warunkach. Oferujemy najefektywniejsze energetycznie rozwiązania, dzięki czemu możesz się skoncentrować na swojej działalności.

Inwestycja w efektywność energetyczną

Inwestycja w rozwiązania Daikin zapewnia oszczędności w perspektywie długoterminowej. Koszty ogrzewania i chłodzenia stanowią co najmniej 50% zużycia energii, co oznacza, że instalacja efektywnego energetycznie rozwiązania umożliwia zmniejszenie kosztów energii.

Twój osobisty przedstawiciel Daikin

Twój osobisty przedstawiciel Daikin

Aby zagwarantować najlepszą obsługę klienta, do każdego projektu dedykowana jest osoba. Służy ona pomocą podczas wszystkich etapów realizacji projektu. 

Kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem w budynku

Od efektywnego pod względem energetycznym ogrzewania i klimatyzacji do naszych systemów zarządzania budynkiem, oferujemy rozwiązania klimatyzacyjne do biur i dużych budynków. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach.

Nasza bogata oferta urządzeń integruje się doskonale z budynkiem biurowym.

Prosta modernizacja lub wymiana istniejącego rozwiązania klimatyzacyjnego.

Urządzenia firmy Daikin są uznawane za „gotowe do wymiany”. Posiadamy rozwiązania do biur i dużych budynków zaprojektowanie z myślą
o możliwości szybkiej instalacji. 

Ponowne wykorzystanie istniejącej instalacji rurowej i kablowej w biurach i dużych budynkach

Posiadamy rozwiązania do biur i dużych budynków zaprojektowano z myślą o szybkiej instalacji. Wykorzystują one istniejące rury i okablowanie, aby wyeliminować dodatkowe koszty i zminimalizować czasy przestojów.

Minimalizacja kosztów instalacji w biurach i dużych budynkach

Elastyczne jednostki, takie jak całkowicie płaska kaseta Daikin, dopasowują się doskonale do standardowych płyt sufitowych, minimalizując koszty instalacji.

Integracja z Twoim sprzętem innych firm w biurach i dużych budynkach

Inteligentny menadżer dotykowy jest systemem zarządzającym budynkiem, który można zintegrować z urządzeniami od innych firm.

Od małych biur do dużych wieżowców

Niezależnie od wielkości obiektu, w naszej ofercie znajdują się rozwiązania do ogrzewania i chłodzenia dostosowane do każdego budynku. Zobacz odpowiednie rozwiązanie wybierając wielkość budynku lub zaznaczając potrzeby.

 
 • Małe biura

  Nasze rozwiązanie Sky Air z oddzielnymi sterownikami dla każdej jednostki nadaje się idealnie do mniejszych pomieszczeń.

 • Średniej wielkości biurowce

  Nasze rozwiązania VRV mogą spełnić wszystkie Twoje potrzeby dotyczące klimatu. Idealne rozwiązanie dla małych i średnich budynków, z opcjami centralnego bądź indywidualnego sterowania jednostkami.

 • Duże biurowce i wieżowce

  Agregaty chłodnicze i sprzęt do obróbki powietrza to optymalne rozwiązanie dla średnich i dużych przestrzeni, które spełnia wszystkie potrzeby dotyczące klimatu, wykorzystując system ze sterowaniem centralnym.

 • Duże korytarze biurowe

  Kurtyny powietrze Biddle poprawiają stabilność klimatu w pomieszczeniach poprzez redukcję strat energii ogrzewania i klimatyzacji. Kurtyny powietrze Biddle zwiększają efektywność energetyczną aż o 72%.

 • Inteligentne sterowniki

  System do zarządzania budynkiem i inteligentny menadżer dotykowy umożliwiają Ci sterowanie klimatem z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Możliwość wyboru elementów sterowania zarządzanych centralnie bądź lokalnie, możliwość ustawiania programowanego zegara, optymalizowanie zużycia energii przy użyciu naszych narzędzi zarządzania energią oraz łatwość integracji z wyposażeniem innych firm.

 • Świeże powietrze

  Dostarczanie świeżego i zdrowego powietrza z naszych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nadają się one idealnie do średnich i bardzo dużych przestrzeni i są zgodne z wszystkimi rozwiązaniami Daikin, wykorzystującymi nasz system klimatyzacji.

bg-image

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

  bg-image

  Claerhout Communication House office case

  Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

  bg-image

  Velocity case

  Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

   bg-image

   VMD business centre case

   Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

   bg-image

   Crystal tower case

   Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

    bg-image

    Torre Serenissima case

    An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

    bg-image

    Jesteśmy tutaj dla Ciebie

    Dobrze utrzymany system HVAC dodaje wartość i ciągłość. Podejmując kroki w celu przedłużenia okresu użytkowania instalacji, Twoja strefa komfortu nigdy nie zostanie zakłócona.

    Dowiedz się więcej

    Znajdź więcej informacji

    Dystrybutor w okolicy

    Potrzebujesz pomocy?

    Znajdź więcej informacji

    Potrzebujesz pomocy?

    Znajdź więcej informacji

    Potrzebujesz pomocy?

    Potrzebujesz pomocy?