Przejmuj kontrolę nad komfortem i kosztami energii w dużym budynku

Energooszczędne rozwiązania ogrzewania i chłodzenia dużych obiektów biurowych

Rozwiązania Daikin dzięki dużej efektywności energetycznej, pozwalają znacznie obniżyć koszty eksploatacji w małych i większych budynkach biurowych.

Koncentracja na działalności

Klimat jest naszym priorytetem. Dzięki rozwiązaniom klimatyzacyjnym Daikin, Ty i Twoi pracownicy pracujecie w komfortowych warunkach. Oferujemy najefektywniejsze energetycznie rozwiązania, dzięki czemu możesz się skoncentrować na swojej działalności.

Inwestycja w efektywność energetyczną

Inwestycja w rozwiązania Daikin zapewnia oszczędności w perspektywie długoterminowej. Koszty ogrzewania i chłodzenia stanowią co najmniej 50% zużycia energii, co oznacza, że instalacja efektywnego energetycznie rozwiązania umożliwia zmniejszenie kosztów energii.

energyefficiency_offices.png

Twój osobisty przedstawiciel Daikin

Aby zagwarantować najlepszą obsługę klienta, do każdego projektu dedykowana jest osoba. Służy ona pomocą podczas wszystkich etapów realizacji projektu. 

Kompleksowe rozwiązanie do sterowania klimatem w budynku

Od efektywnego pod względem energetycznym ogrzewania i klimatyzacji do naszych systemów zarządzania budynkiem, oferujemy rozwiązania klimatyzacyjne do biur i dużych budynków. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach.

1 5 4 2 3 6 building.jpg

1. Wejście i recepcja

  • Minimalizacja strat ciepłego i zimnego powietrza przy wejściu dzięki kurtynom powietrznym Biddle. Aż do 72% oszczędności energii elektrycznej po połączeniu z naszymi pompami ciepła.
  • Inteligentne programy ułatwiają sterowanie klimatem w całym budynku, a nasz system zarządzania budynkiem (BMS) pozwala zintegrować i sterować wszystkimi aspektami budynku (ogrzewaniem, chłodzenim, elektrycznością, oświetleniem, windami).

2. Przestrzeń biurowa

  • Unikalna, całkowicie płaska kaseta idealnie integruje się z sufitem, a jej cicha praca nie zakłóca pracy w biurze.
  • Świeże i zdrowe powietrze bez pleśni, pyłów, zanieczyszczeń i alergenów.

3. Sala konferencyjna

  • Możliwość dostosowania rozwiązań w strefach z wysokim stropem poprzez zainstalowanie ogrzewania podłogowego

4. Kuchnia i toaleta

  • Łatwa integracja rozwiązań do wytwarzania ciepłej wody użytkowej do kuchni i toalet.

5. Pomieszczenia techniczne

  • Niezawodne chłodzenie pomieszczeń technicznych i serwerowni nawet do -20°C.

6. Przestrzeń wspólna

  • Czujnik "Inteligentne Oko" kieruje nawiew powietrza z dala od osób znajdujących się w pomieszczeniu i automatycznie przełącza urządzenie w tryb oszczędzania energii lub wyłącza je, jeśli nie przebywają w nim żadne osoby.

Nasza bogata oferta urządzeń integruje się doskonale z budynkiem biurowym.

Jednostki kasetonowe do biur i dużych budynków

Jednostki kasetowe

Nasze kasety oferują optymalny nawiew powietrza we wszystkich typach małych i dużych przestrzeni, a oprócz tego uwalniają miejsce na ścianie i podłodze. Dzięki największemu typoszeregowi na rynku, możemy zagwarantować doskonałe dopasowanie do budynku oraz układu wnętrza.

Poznaj naszą całkowicie płaską kasetę

Poznaj naszą kasetę z nawiewem obwodowym

jednostka kanałowa rozwiązania biurowego

Jednostka kanałowa

Jednostki kanałowe pasują idealnie do każdego typu wnętrza, ponieważ doskonale integrują się z każdym wystrojem. Można je umieścić w dyskretny sposób w suficie podwieszanym tak, że widoczne będą tylko kratki nawiewów.

jednostki naścienne do biur

Jednostki naścienne

Nasze jednostki naścienne są doceniane na arenie międzynarodowej ze względu na swoje wzornictwo i niezawodność. Ich gustowny i elegancki wygląd dodaje stylu systemom klimatyzacyjnym.

Jednostki podstropowe do biur i dużych budynków

Jednostka podstropowa

Kasety podstropowe charakteryzuje funkcjonalność. To idealne rozwiązanie dla pomieszczeń bez podwieszanych sufitów lub bez wolnego miejsca na podłodze. Dzięki możliwości indywidualnego sterowania klapami nawiewu oraz ustawania różnych kątów nawiewu sprawiają, że nie ma przeszkód w klimatyzacji dowolnego wnętrza.

Jednostki przypodłogowe do biur i dużych budynków

Jednostki przypodłogowe

Jednostki przypodłogowe nadają się idealnie do pomieszczeń z wysokim sufitem. Ich bliskość podłogi jest optymalna dla obwodowego ogrzewania lub chłodzenia.

Prosta modernizacja lub wymiana istniejącego rozwiązania klimatyzacyjnego.

Urządzenia firmy Daikin są uznawane za „gotowe do wymiany”. Posiadamy rozwiązania do biur i dużych budynków zaprojektowanie z myślą
o możliwości szybkiej instalacji. 

replacement_logo.png
Ponowne wykorzystanie istniejącej instalacji rurowej i kablowej w biurach i dużych budynkach

Posiadamy rozwiązania do biur i dużych budynków zaprojektowano z myślą o szybkiej instalacji. Wykorzystują one istniejące rury i okablowanie, aby wyeliminować dodatkowe koszty i zminimalizować czasy przestojów.

Minimalizacja kosztów instalacji w biurach i dużych budynkach

Elastyczne jednostki, takie jak całkowicie płaska kaseta Daikin, dopasowują się doskonale do standardowych płyt sufitowych, minimalizując koszty instalacji.

Integracja z Twoim sprzętem innych firm w biurach i dużych budynkach

Inteligentny menadżer dotykowy jest systemem zarządzającym budynkiem, który można zintegrować z urządzeniami od innych firm.

Od małych biur do dużych wieżowców

Niezależnie od wielkości obiektu, w naszej ofercie znajdują się rozwiązania do ogrzewania i chłodzenia dostosowane do każdego budynku. Zobacz odpowiednie rozwiązanie wybierając wielkość budynku lub zaznaczając potrzeby.

 
office-small-710x460.png

Małe biura

Nasze rozwiązanie Sky Air z oddzielnymi sterownikami dla każdej jednostki nadaje się idealnie do mniejszych pomieszczeń.

Springbok_Daikin17_MarieMero-229.png

Średniej wielkości biurowce

Nasze rozwiązania VRV mogą spełnić wszystkie Twoje potrzeby dotyczące klimatu. Idealne rozwiązanie dla małych i średnich budynków, z opcjami centralnego bądź indywidualnego sterowania jednostkami.

Office-large-710x460.png

Duże biurowce i wieżowce

Agregaty chłodnicze i sprzęt do obróbki powietrza to optymalne rozwiązanie dla średnich i dużych przestrzeni, które spełnia wszystkie potrzeby dotyczące klimatu, wykorzystując system ze sterowaniem centralnym.

Office-lobby-710x460.png

Duże korytarze biurowe

Kurtyny powietrze Biddle poprawiają stabilność klimatu w pomieszczeniach poprzez redukcję strat energii ogrzewania i klimatyzacji. Kurtyny powietrze Biddle zwiększają efektywność energetyczną aż o 72%.

offices-controls.png

Inteligentne sterowniki

System do zarządzania budynkiem i inteligentny menadżer dotykowy umożliwiają Ci sterowanie klimatem z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Możliwość wyboru elementów sterowania zarządzanych centralnie bądź lokalnie, możliwość ustawiania programowanego zegara, optymalizowanie zużycia energii przy użyciu naszych narzędzi zarządzania energią oraz łatwość integracji z wyposażeniem innych firm.

freshair.png

Świeże powietrze

Dostarczanie świeżego i zdrowego powietrza z naszych central wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Nadają się one idealnie do średnich i bardzo dużych przestrzeni i są zgodne z wszystkimi rozwiązaniami Daikin, wykorzystującymi nasz system klimatyzacji.

Immogra office

Immogra case

Read how Daikin’s VRV IV system delivers modern aesthetics with invisible integration of HVAC.

Claerhout Communication House office case

Read about why advertising agency Claerhout Communication House opted for our VRV total solution for their new open landscape office building.

Claerhout Communication house
Velocity

Velocity case

Learn how Daikin helped Velocity improve its green credentials by installing a Daikin VRV heat recovery system.

VMD business centre case

Discover how our heat pumps provided a total climate solution for Croatia's tallest office building.

VMD business centre
Crystal Tower

Crystal tower case

Discover how Daikin provides a modern, energy-efficient and versatile air conditioning solution for the entire building.

Torre Serenissima case

An 11-storey office building, the Torre Serenissima serves as the headquarters of the Brescia Padova Motorway in Verona, Italy. Equipped with an outdated R-22 refrigerant system, we gave the Torre Serenissima a full upgrade to deliver more energy efficiency and comfort.

Torre Serenissima
supplier_serviceprovider1200x340.jpg
 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Dobrze utrzymany system HVAC dodaje wartość i ciągłość. Podejmując kroki w celu przedłużenia okresu użytkowania instalacji, Twoja strefa komfortu nigdy nie zostanie zakłócona.

Dowiedz się więcej