Skip to main content

European Development Center firmy Daikin (Europejskie Centrum Rozwojowe) (EDC)

Inwestowanie w innowacje

Misja EDC

Misja EDC

Dążymy do bycia liderem w dziedzinie prac badawczo-rozwojowych dla globalnego rynku ogrzewania, oferując innowacyjne rozwiązania HVAC-R, które odpowiadają aktualnym wymaganiom ochrony środowiska.

EDC Logo

Wizja EDC

Każdy nowy punkt zwrotny zaczyna się jako projekt. Projekt staje się prototypem, który następnie podlega ocenie, jest poprawiany i atestowany, aby stać się produktem finalnym. Ten produkt finalny zostaje potem wprowadzony na rynek, gdzie jest monitorowany i kontrolowany pod względem przyszłych udoskonaleń. W sumie, proces ten reprezentuje to, czym zajmuje się EDC.

EDC znajduje się w miejscu, gdzie Daikin przekształca konkretne prace badawcze w technologie jutra do sterowania klimatem. Ze swymi siedzibami głównymi w Ostendzie i Gent (Belgia) oraz zakładami stowarzyszonymi w Güglingen (Niemcy), Pilzno (Republika Czeska), Stambuł (Turcja) oraz Mantua (Włochy), EDC reprezentuje międzynarodową sieć działająca na rzecz branży HVAC-R w zakresie prac badawczo-rozwojowych.

Posiadając rozległe doświadczenie w opracowywaniu najnowszych rozwiązań ogrzewania, EDC służy działa jako Podstawowe Centrum Rozwojowe firmy Daikin w dziedzinie testowania i tworzenia nowych technologii i produktów ogrzewania dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA).

Wizja EDC

Inwestowanie w swój personel i infrastrukturę

Zainwestowaliśmy prawie 13 milionów euro w technologie oraz infrastrukturę, aby utworzyć EDC. Dzięki zmodernizowaniu istniejących obiektów najnowocześniejszymi pomieszczeniami do testów, EDC stało się miejscem, gdzie przeprowadza się oceny sprawności działania naszych produktów w celu osiągnięcia komfortu, efektywności energetycznej oraz niezawodności we wszystkich warunkach klimatycznych.

EDC składa się z kilku różnych wydziałów, w tym Dział Rozwoju produktów, Niezawodność oraz Zgodność. Każdy z tych wydziałów prowadzą inżynierowie wielu różnych specjalności, którzy mają sposobność pracować razem, aby kształtować przyszłość branży HVAC-R.

Jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu EDC?

Obecnie poszukujemy nowych pracowników, aby dołączyli do naszego utalentowanego zespołu EDC! Jeżeli jesteś pasjonatem rozwijania najnowszych technologii i chcesz pracować w nowoczesnym środowisku, mamy stanowisko właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zgłaszania się absolwentów ze stopniem magistra specjalności technicznej i mocno zainteresowanych produktami Daikin.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?