Skip to main content

Nowa jednostka przypodłogowa

Daikin Perfera

24/11/2020

Zwycięska kombinacja: nowa jednostka przypodłogowa Daikin Perfera 

Technologia spotyka się z designem w nowym klimatyzatorze przypodłogowym Perfera FVXM-A firmy Daikin, tworząc idealne rozwiązanie klimatyczne do domu na cały rok. Nowa Perfera łączy w sobie ogrzewanie i chłodzenie, oferuje unikalne nowe funkcje zapewniające najwyższy komfort i wydajność.Łatwa w użyciu i instalacji, kompaktowa jednostka przypodłogowa Perfera FVXM-Akryje w sobie potężną technologię zaprojektowaną z myślą o zapewnieniu wysokiej wydajności z najwyższą efektywnością energetyczną do A++ w trybie ogrzewania i A+++ w trybie chłodzenia, równocześnie oferując nowe odczucie dla dobrego samopoczucia i osobistego komfortu w każdej przestrzeni. Elegancki wygląd i płynne linie jednostki dobrze komponują się z każdym wnętrzem, nadając mu współczesny wygląd. Praca jednostki jest praktycznie niesłyszalna. Wykorzystuje ona technologię czystego powietrza i inteligentne elementy sterowania, teraz także z nowymi poleceniami głosowymi. Nowa Perfera FVXM-Aspełnia codzienne potrzeby właścicieli domów, nie zakłócając ich ciszy i spokoju. Nowe funkcje zwiększania temperatury i natężenia przepływu powietrza oferują poczucie przytulności niezależnie od pogody na zewnątrz.

Daikin Perfera przypodłogowa

Wydajna i cicha

Nowa Perfera FVXM-A wtapia się w tło, efektywnie wykonując swoją pracę. Praktyczną, ale skromną, nową jednostkę wewnętrzną charakteryzuje stylowo zaprojektowany panel przedni, który informuje użytkowników otym, co się dzieje. Światło jednostki (oko Daikin) zmienia kolor, aby odzwierciedlić stan operacyjny, w razie potrzeby można je przyciemnić lub wyłączyć. Wentylator turbo utrzymuje stałą temperaturę otoczenia w pomieszczeniu z praktycznie niesłyszalnym poziomem głośności. Perfera FVXM-A oferuje także tryb nocny, który automatycznie ustawia temperaturę o 2 ̊C niższą w trybie ogrzewania i 0,5 ̊C wyższą w trybie chłodzenia, zapewniając spokojny sen.

Daikin Perfera

Komfort zimą

Każdy lubi czuć się przytulnie, gdy na zewnątrz jest zimno. Nową Perfera FVXM-Azaprojektowano z naciskiem na ogrzewanie. Dodano trzy nowe zaawansowane funkcje, aby zapewnić dobre samopoczucie i komfort. Nowa funkcja automatycznego zwiększania temperatury wprowadzona do jednostek zewnętrznych szybko ogrzewa domy po uruchomieniu systemu, umożliwiając osiągnięcie zadanej temperatury o 14% szybciej niż w przypadku zwykłego klimatyzatora.Po dotknięciu przycisku, ustawienie heat plustworzy poczucie komfortu, symulując ogrzewanie promieniujące i wyłączając się po 30 minutach. Nowością w najnowszej generacji Perfera jest także funkcja ogrzewania przypodłogowego, która optymalizuje konwekcję poprzez rozprowadzanie gorącego powietrza od spodu urządzenia, dzięki czemu stopy zawsze pozostają ciepłe.Podobnie jak jej poprzednicy, nowa Perfera FVXM-A oferuje unikalny podwójny przepływ powietrza Daikin, który można łatwo ustawić za pomocą pilota, zapewniając równomierny rozkład powietrza w całym pomieszczeniu. Szeroka górna klapa Perfera umożliwia kierowanie gorącego lub chłodnego powietrza w zależności od potrzeb. Wszystkie te cechy pozwalają Perfera FVXM-A osiągnąć wysoką efektywność energetyczną, równocześnie tworząc zachęcającą atmosferę.

Powiew świeżego powietrza

Technologia Flash Streamer firmy Daikin w połączeniu z tytanowo-apatytowym filtrem przeciwzapachowym zapewnia czystsze powietrze, chroniąc przed cząstkami unoszącymi się w powietrzu i alergenami, zapewniając zdrowsze środowisko w pomieszczeniach.

Przejęcie kontroli przez użytkownika

Perfera FVXM-A można łatwo regulować za pomocą pilota na podczerwień dostarczanego w standardzie lub za pomocą smartfona z możliwą do pobrania aplikacją Daikin. Korzystając z nowej funkcji sterowania głosowego, istnieje możliwość aktywowania ustawień systemowych za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant z dowolnego pomieszczenia, co ułatwia regulację klimatu z dowolnego miejscu.

Swoboda dla instalatorów

Niewielkie wymiary systemu oznaczają, że jednostkę zewnętrzną można łatwo zainstalowaćna dachu, tarasie lub przy ścianie zewnętrznej, a łączność z jednostkami wewnętrznymi standardowo zapewnia nowa płytka drukowana, w którą wyposażono nasz najnowszy model. Perfera FVXM-A można stosować w konfiguracji z jednym pomieszczeniem, z jedną jednostką wewnętrzną podłączoną do jednej jednostki zewnętrznej lub w konfiguracji z wieloma pomieszczeniami z maksymalnie 3 jednostkami wewnętrznymi podłączonymi do jednej jednostki zewnętrznej.Typoszereg poszerzono o 4 wydajności, z dostępnymi wersjami klas 20, 25, 35 i 50. Perfera FVXM-A jest także najlepszym wyborem dla zimnych klimatów do -25°C z dostępną klasą 25-35 Z potencjałem na przyszłośćPerfera FVXM-Ato najnowsze rozwiązanie grzewcze do zastosowań mieszkaniowych z gamy Bluevolution Daikin. Nowy system pracując na R-32 jest zgodny zarówno z istniejącymi, jak i przyszłymi przepisami dotyczącymi fluorowanych gazów cieplarnianych, jest to rozwiązanie o niskim współczynniku GWP.

Inne artykuy

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?