Skip to main content

Aktualności

“Just how you like it” – nowa kampania marki Daikin skupia się na kompleksowych rozwiązaniach zapewniających najwyższy komfort w domu

Notka prasowa, lipiec  2023

Wraz z nową kampanią marki pod hasłem „Just how you liket it”, Daikin bierze pod uwagę indywidualne potrzeby ludzi w zakresie komfortu domowego w zakresie ogrzewania, chłodzenia, jakości powietrza w pomieszczeniach i zaopatrzenia w ciepłą wodę. Po prawie stuleciu obecności na rynku HVAC-R marka umacnia swoją pozycję nie tylko w dziedzinie zastosowań komercyjnych i przemysłowych, ale także jako dostawca kompleksowych rozwiązań dla każdego domu i budynku.

Wiedeń, lipiec 2023 r. — dziś firma Daikin jest powszechnie znana z wysokiej jakości klimatyzatorów. Jednak jej szeroka gama produktów już dawno się poszerzyła i obejmuje energooszczędne pompy ciepła, systemy wentylacyjne, oczyszczacze powietrza pomocne dla alergików oraz różne inne rozwiązania zapewniające komfort w domu. Ponadto zaangażowanie firmy Daikin w niskoemisyjne systemy ogrzewania i chłodzenia może przyczynić się do globalnego przejścia na praktyki przyjazne dla środowiska w każdym gospodarstwie domowym i przedsiębiorstwie.

just how you like it

 

Daniel Kobelt, Menadżer ds. marketingu w Daikin Central Europe, podkreślił znaczenie nowego kierunku marki w odniesieniu do nowej kampanii dla całego regionie Europy centralnej – Daikin produkuje innowacyjne rozwiązania dla branży HVAC-R od prawie wieku. Jako dostawca rozwiązań, oferujemy kompleksowe portfolio i możemy zaspokoić wyjątkowe potrzeby każdego klienta w zakresie komfortu w domu, czy to w zakresie chłodzenia, ogrzewania, oczyszczania powietrza czy dostarczania ciepłej wody.Chcemy, aby było wiadomo, że dzięki Daikin każdy dom można kształtować tak jak lubisz.

 

Aby wspomóc prace nad nową kampanią, Daikin Central Europe nawiązał współpracę z  renomowaną agnecją Positive Adamsky, z siedzibą w Budapeszcie. Nowy partner Daikina znany jest ze skutecznych kampanii marketingowych. Współpraca zaowocowała powstaniem kampanii Just how you like it, mającej na celu podkreślenie silnego zaangażowania Daikin w zadowolenie klientów i wysokiej jakości rozwiązania, produkowane w Europie z japońską doskonałością.

just-how-you-like-it-daikin-magazine

Marton Nagy, dyrektor Positive Adamsky, wyraził entuzjazm związany ze współpracą z Daikin Central Europe nad tym projektem, stwierdzając – Daikin jest rozpoznawalną na całym świecie i godną zaufania marką w branży HVAC-R. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc być częścią ich podróży w miarę ich rozwoju reputację marki jako dostawcy kompleksowych rozwiązań w regionie CE Positive Adamsky poprowadzi również wprowadzenie kampanii na rynek węgierski.

just-how-you-like-it-daikin

Idealne dopasowani – Just how you like it

Kampania łączy się z konsumentem na poziomie osobistym, podkreślając znaczenie indywidualnych preferencji i komfortu w środowisku domowym. Daikin ma na celu przekazanie wiadomości, że szeroka gama liderów rynku pozwala znaleźć indywidualne rozwiązanie dla wszelkich konkretnych potrzeb. Marka zapewnia, że ogrzewanie, chłodzenie, dostarczanie ciepłej wody i jakość powietrza w każdym domu może być taka, jak lubisz. Osiągnięcie tego jest możliwe poprzez łączenie designu, elastyczności i wysoką efektywność energetyczną systemów z doskonałym komfortem w domu.

 

Multimedialna kampania reklamowa będzie prowadzona na rynkach Europy Środkowej w różnych kanałach, takich jak internet, media społecznościowe, OOH i prasa. Dzięki tym inicjatywom Daikin ma na celu podniesienie świadomości na temat rozszerzonej oferty i ugruntowanie swojej pozycji jako pierwszego wyboru dla wszystkich rozwiązań zapewniających komfort w domu – czy to dla małych mieszkań, dużych apartamentów, domów jedno- czy wielorodzinnych.

 

 

Kompleksowa oferta rozwiązań

Daikin projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę produktów, usług konserwacyjnych oraz rozwiązań „pod klucz” do zastosowań mieszkaniowych, handlowych i przemysłowych, zapewniając niezbędną elastyczność i dostosowanie, aby spełnić unikalne wymagania każdego klienta.

 

Prawa autorskie do zdjęć: Daikin Central Europe

 

O firmie


Daikin Industries Ltd.

Daikin Industries Ltd. z siedzibą w Osace w Japonii zatrudnia około 89 000 osób na całym świecie i osiągnęła sprzedaż na poziomie około 23,7 miliarda euro w roku podatkowym 2021 (21 kwietnia – 22 marca). Firma jest światowym liderem na rynku pomp ciepła i systemów klimatyzacyjnych oraz filtracji powietrza. Daikin Industries Ltd. jest jedynym producentem klimatyzacji na świecie, który samodzielnie opracowuje i produkuje wszystkie ważne komponenty, takie jak czynniki chłodnicze, sprężarki i elektronika.

Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. jest spółką zależną Daikin Industries Ltd. i wiodącym dostawcą technologii ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, i oczyszczania powietrza. Firma projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę urządzeń, a także rozwiązania szyte na miarę dla celów mieszkaniowych, handlowych i przemysłowych w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Do tej pory Daikin Europe N.V. zatrudnia ponad 12 000 pracowników w ponad 59 skonsolidowanych spółkach zależnych. Posiada 12 głównych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Belgii, Czechach, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Turcji, Austrii i Wielkiej Brytanii. Główna siedziba Daikin Europe Group znajduje się w Belgii w Ostendzie. Firma powstała w 1972 roku, produkcja w Europie rozpoczęła się w 1973 roku.

Daikin Airconditioning Central Europe

Daikin Air conditioning Central Europe została założona w 1999 roku z siedzibą w Wiedniu, Austria, jako spółka zależna Daikin Europe N.V. Portfolio firmy obejmuje produkty i rozwiązania do ogrzewania, chłodzenia, wentylacji, oczyszczania powietrza i chłodnictwa. Ponad 560 pracowników i 2500 partnerów odpowiada za sprzedaż i serwis w 16 krajach Europy Środkowo-Wschodniej (Austria, Albania, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Węgry, Kosowo, Czarnogóra, Mołdawia, Macedonia Północna, Polska, Rumunia, Serbia, Słowacja i Słowenia). Dzięki aplikacji Your Daikin World w siedzibie głównej w Wiedniu, branża HVAC-R i sektor budowlany mają dostęp do nowoczesnego centrum doświadczeń do współtworzenia dostosowanych do potrzeb rozwiązań dla hoteli, sklepów, biur lub dużych zastosowań komercyjnych. Obejmuje również jedno z 9 ośrodków szkoleniowych w regionie Daikin Central Europe.

Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

Daikin Airconditioning Poland Sp.z o.o. została założona w 2001 roku z siedziba biura głównego w warszawie, jako spółka zależna Daikin Europe N.V. Prowadzi dystrybyjcje, doradztwo i serwis wszystkich urządzen oferowanych przez grupe Daikin na terenie polski. Oferuje Efektywne energetycznie i zaawansowane technologicznie rozwiazania do ogrzewania, klimatyzacji, chłoddzenia zarówno w obiektach komercyjnych, przemysłowych jak i w budownictwie indywidualnym. Posiada szereg biur regionalnych w całej polsce oraz oferuje swoje produkty i usługi poprzez siec autoryzowanych Partnerów w całym kraju.

 

Kontakt dla mediów

Sofie Sap - Corporate Communication Manager

(Dutch/French/English)

tel: +32 472 580 482

mail: sap.s@daikineurope.com

Daisuke Kakinaga - Corporate Communication Manager

(Japanese/English)

tel: +32 465 462 321

mail: kakinaga.d@bxl.daikineurope.com

 

Agnieszka PIóro
Koordynator działu marketingu Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.

tel.: +48 691 89 22 80
mail: pioro.a@daikin.pl
Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.
ul. Krakowiakow 36
02-255 Warszawa
Polska

Powiązane treści:

 • Nowa seria pomp ciepła do zastosowań mieszkalnych Nepura, zoptymalizowana do ogrzewania w chłodniejszych klimatach

  Z serią Nepura, nową ofertą pomp ciepła do zastosowań mieszkalnych, Daikin Europe stara się zapewnić niezawodne rozwiązanie grzewcze, które działa w temperaturach sięgających nawet -30°C, oferując jednocześnie wartości efektywności sięgające nawet A+++ w ogrzewaniu.
 • Today's Daikin Day – nowy cykl spotkań dla studentów

  24 listopada, Warszawa – Daikin Airconditioning Poland po raz pierwszy zorganizował wydarzenie dedykowane osobom studiującym na Politechnice Warszawskiej.
 • Łukasz Kot zajmuje 6 miesjce na Daikin Service Games 2023

  Daikin prezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie chłodzenia w samochodach dostawczych, ciężarówkach i przyczepach na targach SOLUTRANS, globalnym centrum ciężkich i lekkich pojazdów użytkowych. #pr2320
 • Daikin przedstawia nową ofertę w pełni elektrycznych i hybrydowych urządzeń chłodniczych do transportu w SOLUTRANS w Lyonie

  Daikin prezentuje swoje najnowsze rozwiązania w zakresie chłodzenia w samochodach dostawczych, ciężarówkach i przyczepach na targach SOLUTRANS, globalnym centrum ciężkich i lekkich pojazdów użytkowych. #pr2319
 • Nowe, przyjazne dla środowiska rozwiązanie chłodnicze dla chłodni komercyjnych: monoblok inwerterowy Daikin

  Wiedeń, październik 2023 r. – najnowszą innowacją firmy Daikin w dziedzinie chłodnictwa komercyjnego jest jednostka monoblok na propan (R-290), specjalnie zaprojektowana do małych i średnich komór chłodniczych o powierzchni od 9 do 24 m2, zapewniająca temperatury od -25oC do 10oC. Jeśli firmy poszukują wydajności i opłacalności, monoblok inwerterowy Daikin jest odpowiedzialnym wyborem: zapewnia szybką i stałą wydajność chłodzenia, zużywając przy tym mniej energii niż inne systemy chłodnicze.
 • Daikin świętuje 50 rocznicę działalności w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce

  Przy tej okazji zorganizowano konferencję na temat zrównoważonego rozwoju, która odbyła się w Gandawie (Belgia). Głownymi tematemi było przejście na czystą energię oraz znaczenie współpracy między sektorem publicznym i prywatnym w celu stworzenia równych warunków działania dla niskoemisyjnych innowacji w zakresie ogrzewania i chłodzenia. #pr2317

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?