Skip to main content

Targi ISH

9/12/2020

Daikin Europe potwierdza swój udział, jako sponsor premium, na światowych targach ISH digital 21 systemów ogrzewania, wody i energii, odbywających się online w dniach od 22 do 26 marca 2021 roku. Nasz świat ewoluuje szybciej każdego dnia. Daikin jest firmą bardzo aktywną na europejskim rynku ogrzewania i pomp ciepła, na którym zajmuje wiodącą pozycję. Z tego względu angażuje się w przewodzenie zmianom w sektorze ogrzewania i w ramach targów zaprezentuje serię innowacyjnych webinarów, które łączy jeden wspólny temat: „Transformacja z Daikin”. Daikin z przyjemnością połączy się z istniejącymi partnerami i weźmie udział w e-spotkaniach z nowymi interesariuszami.

W marcu 2021 roku Daikin Europe będzie uczestnikiem targów ISH21, które wyznaczają trendy w zakresie zrównoważonej technologii ogrzewania i klimatyzacji, nowoczesnego projektowania łazienek i inteligentnych systemów domowych.

Patrick Crombez, Dyrektor generalny ds. ogrzewania i energii odnawialnej w Daikin Europe: „Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że weźmiemy udział w targach ISH21 odbywających się online. Jako sponsor premium pragniemy wyrazić nasze zaangażowanie w europejską branżę HVAC. Nie mogliśmy przegapić tej niesamowitej okazji do spotkania online i rozmowy z obecnymi i nowymi partnerami, aby zmobilizować razem branżę grzewczą i omówić znaczenie zrównoważonego rozwoju”.

 

Daikin Altherma 3 H HT

„Transformacja z Daikin”

Uczestnictwo Daikin Europe w tym pozytywnym wydarzeniu jest ważne, bowiem pozwoli firmie poznać nowych partnerów i konsumentów w okresie pandemii Covid. Ponieważ świat prosi o zmiany, Daikin angażuje się w transformację, ramię w ramię ze wszystkimi swoimi partnerami, stylem prowadzenia działalności … w coś lepszego.

Podczas tego odbywającego się online wydarzenia, firma Daikin zaproponuje serię wysokiej jakości webinarów dotyczących różnej tematyki, między innymi fali renowacji, jakości powietrza w pomieszczeniach oraz gospodarki o obiegu zamkniętym. Daikin skorzysta także z okazji, aby w ramach targów udzielić pierwszych informacji dotyczących nowości produktowych.

Wspólnym wątkiem interwencji Daikin będzie „Transformacja z Daikin”. W ciągle zmieniającym się świecie, Daikin wyróżnia się jako partner w transformacji swoich konsumentów w kierunku zrównoważonego świata.

Transformacja z Daikin” odzwierciedla głębokie znaczenie pracy i misji Daikin. Za pomocą naszych pomp ciepła przekształcamy powietrze zewnętrzne w energię potrzebną do ogrzewania i chłodzenia budynków, zarówno mieszkań, jak i domów, biur i hoteli. Transformacja odnosi się również do koniecznej transformacji sektora ciepłowniczego, przechodzenia od kotłów gazowych i olejowych spalających paliwa kopalne do pomp ciepła, które są obecnie odnawialnymi rozwiązaniami” - mówi Patrick Crombez.

Jako firma europejska z silnymi bazami produkcyjnymi i badawczo-rozwojowymi w Europie i w Niemczech, Daikin chce jeszcze bardziej wyrazić swoje zaangażowanie w zrównoważony wzrost gospodarczy

Dekarbonizacja Europy i wychodzenie z pandemii COVID-19 to ogromne wyzwania, a według Unii Europejskiej trwałe ożywienie gospodarcze po COVID-19 jest ważniejsze niż kiedykolwiek. UE wyznaczyła jasne cele w zakresie zrównoważonego rozwoju w swoim Zielonym Ładzie i nakłania kraje i firmy do wdrażania w ich misji zrównoważonego rozwoju.

Daikin mocno wierzy, że pompy ciepła są do tego idealnym sposobem. Rzeczywiście, pompy ciepła wyróżniają się jako sposób na uczynienie Europy neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla w połączeniu ze zrównoważonym wzrostem gospodarczym.

Patrick Crombez podsumowuje „Chcemy widzieć pompę ciepła w każdym europejskim domu. Wierzymy, że razem z klientami możemy przekształcić branżę ciepłowniczą w Europie, aby nasz kontynent stał się bardziej ekologiczny. O tym chcemy porozmawiać z naszymi partnerami podczas tych odbywających się online targów: co możemy zrobić, aby przekształcić rynek ogrzewania w najbardziej zrównoważony sposób?”

 

bg-image

Daikin Altherma 3

Ostatnie uzupełnienie gamy urządzeń grzewczych Daikin oferuje najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności oraz kontroli.

Kolejne artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?