Skip to main content

Chłodnictwo transportowe

Daikin oferuje niezawodne i efektywne rozwiązania dla szerokiej gamy zastosowań i typów pojazdów. Każde urządzenie z naszej oferty produktowej jest tak zaprojektowane, aby minimalizować całkowity koszt posiadania, skonfigurowane w pełni zgodnie z Twoimi potrzebami, wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi normami jakości firmy Daikin i wspierane przez sieć serwisową dostępną przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.


Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość e-mail na sprzedaz_tr@daikin.pl

Doświadczenie w zakresie łańcucha chłodniczego

Od produkcji do dostawy

Metamorfoza przyszłości dostaw w łańcuchu chłodniczym

Łącząc wiedzę z zakresu chłodnictwa z innowacyjną technologią, kompleksowa gama produktów firmy Daikin oferuje zintegrowane rozwiązania sterowania temperaturą, które poprawiają jakość i bezpieczeństwo w każdym ogniwie łańcucha dystrybucji, od miejsca pochodzenia do konsumenta końcowego. Nasza oferta produktów i usług zapewnia elastyczność w zaspokajaniu różnorodnych potrzeb klientów w wielu zastosowaniach, podczas produkcji, przechowywania, sprzedaży detalicznej i tranzytu. Efektywne energetycznie technologie z czynnikami chłodniczymi o niskim współczynniku GWP zapewniają niezawodne i opłacalne działanie, zabezpieczając łatwo psujące się zapasy, niezależnie od klimatu z jednoczesną ochroną środowiska. Wykorzystamy nasze mocne strony, aby objąć cały łańcuch chłodniczy.

Wizja 2050

Polityka środowiskowa Daikin

Przyjęte w 2015 roku Porozumienie Paryskie zawiera cel na drugą połowę obecnego stulecia, jakim jest redukcja emisji gazów cieplarnianych do zera netto oraz ograniczenie globalnego ocieplenia o mniej niż 2°C w stosunku do poziomu sprzed epoki przemysłowej. Firma Daikin sformułowała Wizję Środowiskową 2050, w duchu Porozumienia Paryskiego, której celem jest redukcja emisji gazów cieplarnianych do poziomu zerowego netto do roku 2050. Ustaliliśmy cel redukcyjny na rok 2030 i włączyliśmy go do naszych działań w ramach planu zarządzania strategicznego Fusion 25.

Nasza Wizja 2050

Do 2050 roku skutecznie wyeliminujemy emisję gazów cieplarnianych powstających w całym okresie eksploatacji naszych produktów. Angażujemy się ponadto w tworzenie rozwiązań łączących społeczeństwo i klientów, ponieważ współpracujemy z interesariuszami w celu zmniejszenia emisji gazów cieplarnianych do poziomu zerowego netto. Wykorzystując IoT i otwarte innowacje, zaspokoimy światowe potrzeby w zakresie rozwiązań powietrznych, zapewniając bezpieczne i zdrowe środowisko powietrzne, przyczyniając się jednocześnie do rozwiązania globalnych problemów środowiskowych.

Średniookresowa prognoza dla chłodnictwa

W naszej działalności w zakresie łańcucha chłodniczego przechodzimy na naturalne czynniki chłodnicze wolne od HFC o niskim współczynniku potencjału globalnego ocieplenia, zapewniając jednocześnie ustanowienie właściwych standardów bezpieczeństwa na naszych rynkach. Utrzymujemy stałą koncentrację na zmniejszeniu zużycia energii przez wszystkie nasze produkty. W branży chłodnictwa transportowego będziemy dążyć do przewodzenia zmianom w kierunku elektryfikacji i stopniowego zmniejszania zależności od technologii silników spalinowych.

Daikin Exigo: Stworzony do podróży

Daikin Exigo Electric - pojawi się w roku 2023

Dowiedz się więcej

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?