Seasonal Smart r-32 sky air

Seasonal Smart Bluevolution

Pierwsze w Europie efektywne energetycznie rozwiązanie układu klimatyzacji, wykorzystujące czynnik chłodniczy R-32, przeznaczone dla sektora małych zastosowań komercyjnych.

Instalacja układu Seasonal Smart Bluevolution
Bluevolution

Technologia Bluevolution

Dzięki znacznie niższej emisji CO2 czynnik chłodniczy R-32 jest najbardziej efektywnym energetycznie czynnikiem spośród dostępnych na rynku. Seasonal Smart Bluevolution, naszej specjalności, cechuje się najmniejszym oddziaływaniem na środowisko naturalne w swojej klasie, przy potencjale tworzenia efektu cieplarnianego (GWP), który jest o 68% mniejszy niż dla innych powszechnie stosowanych czynników chłodniczych, takich jak R-410A. Dzięki tej następnej generacji w dziedzinie efektywności energetycznej, zaoszczędzisz na rachunkach za energię poprzez redukcję zużycia energii oraz na kosztach konserwacji poprzez wyeliminowanie rocznych kontroli szczelności.

Kaseta z nawiewem obwodowym z funkcją automatycznego oczyszczania

Nasza kaseta z obwodowym nawiewem z funkcją automatycznego oczyszczania jest wyposażona w unikalny panel z funkcją automatycznego czyszczenia filtra. Redukuje to koszty konserwacji i zwiększa o 50% oszczędności z tytułu efektywności energetycznej w porównaniu z normalnymi kasetami. Czujnik "inteligentne oko" wykrywa i kieruje nawiew powietrza z dala od osób oraz obniża koszty energii aż o 27%, kiedy automatycznie przełącza jednostkę do trybu oszczędzania energii lub wyłącza ją w razie wykrycia pustego pomieszczenia.

Nawiew obwodowy Bluevolution
Inteligentny sterownik na tablet

Inteligentne zarządzanie energią

Scentralizuj zarządzanie różnymi strefami klimatu, przyłączając swój inteligentny sterownik na tablet do naszej usługi Daikin Cloud.

  • Równocześnie monitoruj i przeprowadzaj analizy porównawcze wielu obiektów, aby obniżyć wysokie zużycie energii
  • Połącz się z usługą Daikin Cloud Service i uzyskuj dostęp do swoich jednostek z dowolnego miejsca, w dowolnej chwili
  • Intuicyjny interfejs z ekranem dotykowym gwarantuje łatwość sterowania klimatem
  • Idealne rozwiązanie dla małych i średnich zastosowań komercyjnych

Technologia zmiennej temperatury czynnika chłodniczego

Zmienna temperatura czynnika chłodniczego automatycznie dostosowuje temperaturę czynnika chłodniczego do obciążenia. Zapewnia to optymalne wyważenie oszczędności energii i komfortu, gwarantując jednocześnie najlepszą sprawność sezonową przez cały rok z krótkimi czasami reakcji nawet w najcieplejsze dni.

zmienna temperatura czynnika chłodniczego
łatwość instalacji

Zmodernizuj swój obecny system wykorzystując technologię Bluevolution

Łatwo zastąp istniejący system klimatyzacyjny technologią Bluevolution. Nasza jednostka Sky Air z czynnikiem chłodniczym R-32 ponownie wykorzystuje istniejące okablowanie i instalację rurową, więc możesz zmodernizować swoje rozwiązanie sterowania klimatem bez zakłócania codziennej działalności i opłacania całkowitej przebudowy. Dzięki najwyższej efektywności energetycznej w swojej klasie, Sky Air z czynnikiem chłodniczym R-32 skorzystasz także ze znacznych oszczędności w porównaniu z poprzednim rozwiązaniem.

Powiązane produkty

skyair_RZAG-LV1.png

RZAG-LV1

Wiodąca w branży technologia wykorzystująca R-32, która zapewnia optymalną efektywność i komfort w zastosowaniach komercyjnych

FCAHG-F-485x200.png

FCAHG-F

Pierwsza dostępna w Europie seria małych systemów komercyjnych R-32 BLUEVOLUTION

DCC601A51-485x200.png

DCC601A51

Poprawa obsługi klienta poprzez lepsze zarządzanie poziomem komfortu w sklepie

Dowiedz się więcej