Skip to main content

Nexura

Ogrzewanie i chłodzenie domu z zastosowaniem najnowaszego modelu pompy ciepła powietrze- powietrze, w którym połączono ogrzewanie przez konwekcję i przez promieniowanie.

bg-image

Ciepło wypromieniowane maksymalizuje komfort użytkownika

Wystarczy tylko nacisnąć, by aluminiowy panel czołowy pompy ciepła Daikin Nexura działał jak zwykły grzejnik. Pracując z efektywnością energetyczną pompy ciepła oraz oferując komfort tradycyjnego grzejnika, Nexura łączy ogrzewanie przez promieniowanie i konwekcję, aby rozgrzać Twój dom w ciągu kilku minut.

Zawsze pod kontrolą
Zawsze pod kontrolą

Zawsze pod kontrolą

Pobierz aplikację sterownika Daikin Online Controller, przyłącz swoją jednostkę Daikin Nexura do sieci Wi-Fi i steruj swoim klimatem z dowolnego miejsca. To takie proste.

zaprojektowana dla ciszy i spokoju
zaprojektowana dla ciszy i spokoju

Zaprojektowana dla Twojego spokoju

Nigdy nie usłyszysz pracującej jednostki, ponieważ jej głośność wynosi zaledwie 19dBA.

możliwość wielu połączeń
możliwość wielu połączeń

Jedno lub więcej pomieszczeń, wybór należy do Ciebie.

W przypadku systemów multi firmy Daikin do 1 jednostki zewnętrznej można przyłączyć do 5 jednostek wewnętrznych. Możliwość indywidualnego sterowania wszystkimi jednostkami wewnętrznymi

bg-image

Minimalistyczne i nowoczesne wzornictwo

Subtelny design pompy ciepła Nexura oraz jej opływowe kształty dopasowują się idealnie do nowoczesnego wystroju wnętrz. Zamontowana nisko na ścianie, we wnęce lub postawiona na podłodze, Nexura jest jednostką kompaktową i mieści się z łatwością pod oknem lub w innych ciasnych przestrzeniach.

 

Efektywna energetycznie

 • Zasilanie energią odnawialną w 80%, pobieraną z powietrza oraz w 20% energią elektryczną
 • Technologia sterowania inwerterowego zwiększa oszczędność energii o 30%
 • Tryb pracy Econo zapewnia obniżenie zużycia energii o 30%
 • Za każdy zużyty 1 kW, Nexura wytwarza ponad 4 kW w wydajności grzewczej lub chłodniczej, co oznacza, że jest o 400% bardziej efektywna niż jednostka tradycyjna, która wytwarza 1 kW w wydajności grzewczej lub chłodniczej za 1 kW zużytej mocy
Technologia sterowania inwerterowego
 • Panel promieniujący ciepło

  Wystarczy tylko nacisnąć, by aluminiowy panel czołowy nagrzał się jak tradycyjny grzejnik i dostarczył dodatkowe ciepło wyprowmieniowane.

 • Ogrzewanie zimą i chłodzenie w lecie

  Jednostka Nexura, zasilana energią odnawialną i wyposażona w technologię sterowania inwerterowego naszej specjalności, zoptymalizuje Twoje rachunki za energię oraz zapewni Ci chłodzenie w lecie i ogrzewanie zimą.

 • Czyste i zdrowe powietrze

  Filtr oczyszczający powietrze jednostki Nexura wychwytuje i usuwa mikroskopijne cząstki kurzu, alergeny, zapachy, bakterie i wirusy, utrzymując czyste i zdrowe powietrze.

Powiązane produkty

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?