Skip to main content

Skraplające agregaty chłodnicze ZEAS

Niezawodne i efektywne energetycznie rozwiązania dla średnio- i niskotemperaturowych zastosowań chłodniczych.

bg-image

Efektywność energetyczna

Zaprojektowane z zastosowaniem technologii VRV i technologii sterowania inwerterowego naszej specjalności, skraplające agregaty chłodnicze Daikin ZEAS obniżają Twoje zużycie energii od 10% do 35%, w porównaniu z tradycyjnymi systemami chłodniczymi. Skraplające agregaty chłodnicze ZEAS, dzięki połączeniu z technologią ekonomizera, są bardziej efektywne, ich trwałość użytkowa jest dłuższa i pracują z wyższą wydajnością niż inne rozwiązania na rynku.

bg-image

Odpowiadają potrzebom Twojego budynku

Jednostki ZEAS są fabrycznie montowane, ich kompaktowa budowa zapewnia łatwość instalacji w małych przestrzeniach. Modułowa konstrukcja maksymalizuje elastyczność instalacyjną, ponieważ można grupować jednostki zewnętrzne w blokach lub rzędach albo rozmieszczać je wokół budynku zgodnie z potrzebami. Wbudowane elementy sterowania oraz funkcje automatycznej optymalizacji umożliwiają zainstalowanie jednostki ZEAS jako rozwiązania typu plug-and-play. Dzięki największemu na rynku stosunkowi powierzchni do wydajności zapewnia ona ogromną oszczędność pod względem zajmowanej przestrzeni. Nie musisz martwić się zakłócaniem spokoju, ponieważ jednostki ZEAS pracują tak cicho, że Twoi sąsiedzi nawet ich nie usłyszą.

Szeroki zakres temperatur

W przypadku większych wydajności, można połączyć równolegle dwie jednostki zewnętrzne ZEAS i korzystać tylko z jednej głównej rury ssawnej i jednego przewodu rurowego cieczy. Jednostki ZEAS są dostępne w różnych zakresach wydajności od 5 do 40 HP zapewniają wymaganą wydajność chłodniczą urządzeniom innych firm, jak otwarte gabloty, zamrażarki ze szklanymi drzwiami i parowniki.

  • Temperatury otoczenia: -20°C do +43°C
  • Temperatury parowania: -45°C do +10°C
Szeroki zakres temperatur ZEAS
Modbus Zawsze pod kontrolą

Zawsze pod kontrolą

Wbudowane, inteligentne sterowniki gwarantują zawsze bezpieczną i efektywną pracę. Swoją jednostkę chłodniczą możesz zawsze połączyć z systemem monitorowania innej firmy poprzez interfejs Daikin Modbus.

Dowiedz się więcej

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?