Skip to main content

Odnów swój dom razem z Daikin

Wymiana czy renowacja systemów ogrzewania lub przygotowania wody użytkowej to moment, gdy pojawia się wiele pytań - jaki system wybrać, na co zwrócić uwagę? Daikin oferuje szeroki wachlarz rozwiązń do domu, dbając o Twój komfort, bezpieczeństwo, finanse i środowisko.

bg-image

Właściwe rozwiązanie dla Twojego domu

Zastąpienie starego kotła gazowego lub olejowego nową jednostką Daikin jest łatwe. Nasze pompy ciepła oraz kotły są funkcjonalne i można do nich przyłączyć różne poprzednie grzejniki i instalacje rurowe, więc nie musisz o nic się martwić.

bg-image

Okazja do redukcji swojego oddziaływania na środowisko

Zastępowanie starego systemu ogrzewania, chłodzenia lub przygotowania ciepłej wody użytkowej to doskonały moment na obniżenie własnego oddziaływania na środowisko. Wybierając rozwiązanie efektywne energetycznie, dbasz o środowisko. Odnawialne źródła energii, takie jak powietrze, grunt i słońce są do 5 razy bardziej efektywne niż tradycyjne źródła energii, takie jak gaz, olej i czysta energia elektryczna. Niezależnie od tego, czy oczekujesz rozwiązania w pełni zrównoważonego, hybrydowego, czy tradycyjnego, Daikin dysponuje gamą rozwiązań, które obniżą Twoje koszty energii i będą korzystne dla środowiska.

bg-image

Zainwestuj w swoją przyszłość

Przeprojektowując swój dom, inwestujesz w swoją przyszłość. Ważne jest, aby wybrać takie rozwiązanie systemu ogrzewania i chłodzenia, które jest przeznaczone do długiego okresu eksploatacji. Nasze systemy sterowania klimatem są solidnie skonstruowane. Kupując jednostkę Daikin, dokonujesz inwestycji na przyszłość.

Wybieranie właściwego źródła energii dla Ciebie

Istnieje mnóstwo opcji ogrzewania i chłodzenia dla Twojego domu. Jest dla Nas ważne, by znaleźć rozwiązanie idealne dla Twojego stylu życia i Twojego domu. Przeanalizuj poniższe opcje Daikin, ponieważ to inwestycja w Twoją przyszłość.

 • Pompy ciepła powietrze-powietrze

  Pompy ciepła powietrze-powietrze Daikin do chłodzenia i ogrzewania, zasilane powietrzem (80%) i energią elektryczną (20%), nadają się idealnie do nowych domów, budynków ekologicznych oraz jako zamiennik dla starych systemów elektrycznych.

 • Hybrydowe pompy ciepła

  Zasilanie hybrydowych pomp ciepła stanowi optymalna kombinacja powietrza, energii elektrycznej i gazu, w zależności od warunków pory roku i cen energii. Nadają się idealnie do zastępowania starych kotłów gazowych podczas remontów - ze względu na efektywne i niezawodne chłodzenie, ogrzewanie i przygotowanie ciepłej wody użytkowej.

 • Gazowy kocioł kondensacyjny

  • Do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej
  • Zasilanie gazem
  • Opcjonale wspomaganie solarne
  • Nadaje się idealnie dla projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów gazowych
 • Olejowy kocioł kondensacyjny

  • Do ogrzewania i przygotowania ciepłej wody użytkowej
  • Zasialnie olejem
  • Opcjonalne wspomaganie solarne
  • Nadaje się idealnie dla projektów renowacji oraz zastępowania starych kotłów olejowych

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?