Skip to main content

Serwis urządzeń AHT

bg-image

AHT Cooling Systems z siedzibą w Rottenmann w Austrii, jest jednym z wiodących producentów lodówek i zamrażarek dla supermarketów.Wśród klientów marki są sieci takie jak Aldi oraz Lidl.

 

 

ATH Cooling Systems oprócz głównej fabryki w Rottenmann posiada zakłady produkcyjne w Chinach, Brazylii i USA oraz 12 oddziałów sprzedaży w tym filie w Wielkiej Brytanii i Niemczech. Posiada też własną jednostkę zajmującą się badaniami, rozwojem i innowacjami i zatrudnia ponad 1800 osób. Grupa AHT jest własnością Bridgepoint Capital od listopada 2013 roku. Obrót w 2016 roku wyniósł 399 milionów euro. AHT Cooling Systems GmbH w swoich urządzeniach wykorzystuje również propan.

Daikin gwarantem bezpieczeństwa

Obecnie marka AHT weszła w skład grupy Daikin, co oznacza, że przejęliśmy na siebie wszystkie zobowiązania serwisowe. Dzięki bogatej wiedzy i doświadczeniu, które wynosimy z pracy przy innych produktach jesteśmy w stanie zapewnić fachowe wsparcie w krótkim czasie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek produkty z portfolio AHT, które chcielibyście zgłosić do serwisu, zapraszamy do wypełnienia formularza na dole strony.

 

Natychmiastowe wsparcie serwisowe

Nasi konsultanci z chęcią udzięlą Państwu wsparcia w naprawach. Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z naszym zespołem poprzez wypełnienie formularza. Odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące napraw i udzielimy niezbędnych informacji. Skontatkujemy Cię także z najbliższym serwisem. Jeśli szukasz pomocy w obsłudze chłodziarki lub zamrażarki, lub potrzebujesz szybkiej naprawy, zapraszamy do wypełnienia formularza.

 

Formularz zgłoszenia awarii

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?