Skip to main content

Aktualizacje i optymalizacje dla zastosowanych systemów

Inverter upgrade

Dodanie inwertera

Gdy Twój system klimatyzacji wymaga mniej chłodzenia lub ogrzewania niż pierwotnie zakładano, możesz ulepszyć swój agregat poprzez dodanie falowników, aby zwiększyć sprawność systemu. Dzięki inwerterom można obniżyć rachunki za energię nawet o 25% i uzyskać cichszy i bardziej komfortowy system.

Odzysk ciepła

Energia zużywana do produkcji chłodu przez agregaty wody lodowej jest przeważnie wyrzucana do atmosfery. W przypadku instalacji rozwiązania odzysku ciepła HR2 energia odpadowa będzie wykorzystywana do pokrycia zapotrzebowania mocy grzewczej w tym samym obiekcie. Rozwiązanie HR2 wprowadza system sterowania, który optymalizuje wyjściową moc grzewczą przy zachowaniu priorytetu chłodzenia. Dzięki zaawansowanej logice sterowania urządzenia są zawsze w stanie odpowiedzieć na wymagania kontroli klimatu w budynku. Agregat wody lodowej będzie produkował jednocześnie moc chłodnicza i grzewczą, redukując w ten sposób rachunki za energię elektryczną.

Heat recovery

Modernizacja

Aby zapewnić bezproblemową pracę systemu, oferujemy szereg usług modernizacyjnych spełniających Twoje w zakresie działania instalacji. W sytuacjach, gdy Twój system wymaga aktualizacji lub całkowitego odnowienia, ale występują ograniczenia logistyczne lub budżetowe, proponujemy alternatywne rozwiązanie: modernizację agregatu chłodniczego.

 

Jakie są zalety modernizacji agregatu chłodniczego?

 • Wymiana krytycznych komponentów

  • Przedłuż żywotność swojego agregatu chłodniczego
  • Zwiększ niezawodność swojego systemu
  • Modernizacje mogą zwiększyć efektywność energetyczną nawet o 20% + ESEER
 • Wymiana czynnika chłodniczego

  • Zastąp starego typu  czynniki chłodnicze R-134a lub R-407C bardziej energooszczędnymi alternatywami
 • Zarządzanie budżetem

  • Unikaj kosztów, ryzyka operacyjnego i zagrożeń bezpieczeństwa, które mogą powstać w związku z projektami usuwania i instalacji nowych agregatów chłodniczych

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?