Skip to main content

Wysoce efektywne rozwiązanie do budynku mieszkalnego

Holandia

Jednostka Daikin na dachu

W ostatnim czasie Daikin dostarczył technologię do projektu budynku mieszkalnego w Holandii. Był to projekt realizowany w ramach renowacji budynku mieszkalnego, w którym oczywiście głównym aspektem była efektywność energetyczna.

Produkty
EWYT-B + Altherma typu monoblok

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach systemów wodnych Daikin wykorzystujących R-32? To kliknij tutaj!

Kontekst projektu

Celem projektu było stworzenie, dzięki pompom ciepła Daikin, z budynku z liczbą 121 mieszkań w Hoensbroek, budowli o wysokiej efektywności energetycznej.

W przypadku tego projektu, bardzo ważne było zainstalowanie pompy ciepła, która mogła zapewnić doskonałą wydajność i niski poziom emisji CO2.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowej pompie ciepła na R-32 Daikin? To kliknij tutaj.


Spełnienie głównych wymagań

Zainstalowana w ramach tego projektu pompa ciepła powietrze-woda EWYT-B-R-32 jest dobrze znana z najlepszych osiągów na rynku i najniższych łącznych poziomów bezpośredniej i pośredniej emisji CO2. Jest to możliwe dzięki czynnikowi chłodniczemu R-32 o niskim współczynniku GWP, ale także dzięki najlepszym w swojej klasie poziomom efektywności oferowanym zarówno w trybie chłodzenia, jak i grzania.

Dzięki serii EWYT-B-, Daikin udało się zaoferować rozwiązanie, które doskonale równoważy oddziaływanie na środowisko i efektywność energetyczną, ale także bezpieczeństwo, niezawodność i opłacalność.

W rzeczywistości, seria EWYT-B- będąc częścią gamy Bluevolution, oferuje wszystkie zalety, jakie zapewnia R-32, czynnik chłodniczy mający na celu znaczne zmniejszenie wpływu technologii pomp ciepła na środowisko w sektorze systemów wodnych i gwarancję doskonałej wydajności.

Powiązane artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?