Skip to main content

Cha No Ma

Wiedeń, Austria

System oczyszczania powietrza firmy Daikin pomaga klientom kawiarni łatwiej oddychać

bg-image

Centralnie położony Cha No Ma to specjalistyczny japoński sklep i kawiarnia oferujące charakterystyczne przekąski i napoje na bazie zielonej herbaty Matcha. Instalacja systemu oczyszczania powietrza firmy Daikin z czujnikiem jakości powietrza wewnętrznego daje pewność i ochronę podczas trwającej pandemii Covid-19, utrzymując zdrowe, wolne od wirusów środowisko dla klientów i personelu.

Wymagania projektu

Klimatyzacja
Kurtyna powietrzna
Oczyszczanie powietrza
Sterowanie
Ogrzewanie
Ciepła woda
Chłodnictwo
Wentylacja

Rok instalacji

2019-2021

Zainstalowane systemy

  • Multi-Split (3 jednostki wewnętrzne Perfera)
  • Oczyszczacz powietrza MC55W
  • Czujnik IAQ (jakości powietrze w pomieszczeniach)

Jako miejsce relaksu i wspólnego przebywania, poszanowanie środowiska naturalnego jest ważną sprawą dla Cha No Ma. Ciągłe inwestycje w "ekologiczne" sterowanie klimatem zapewniają klientom komfort.

Naturalnym wyborem była firma Daikin, wysokiej jakości japońska marka o sprawdzonej wiedzy i technologii w zakresie systemów HVAC, była. Oryginalny system został zmodernizowany w 2019 r. w wyniku zainstalowania systemu typu Multi-Split firmy Daikin działającego w oparciu o czynnik chłodniczy R-32 o niskim wskaźniku GWP. Jednostka zewnętrzna, dyskretnie zainstalowana przy wjeździe do garażu, łączy się ze stylowymi, naściennymi jednostkami wewnętrznymi Perfera, obsługującymi sklep/kawiarnię o powierzchni 35 m2 i kuchnię/biuro o powierzchni 55 m2.

W kawiarni zwykle mieści się 8 osób. Trwające ograniczenia związane z Covid-19 oznaczają, że obecnej usługa jest dostępna tylko na wynos. W 2021 r. zainstalowano oczyszczacz powietrza Daikin z funkcją monitorowania jakości powietrza w pomieszczeniach (IAQ), aby zapewnić spokój ducha oraz ochronę konsumentów i personelu.

Technologia Flash Streamer firmy Daikin zapewnia oczyszczanie powietrza, wychwytując i niszcząc cząsteczki z równoczesną dezaktywacją 99,9% wirusa Sars-COV-2.

Czujnik IAQ mierzy w czasie rzeczywistym takie parametry, jak CO2, kurz i lotne związki organiczne, umożliwiając właścicielowi monitorowanie jakości powietrza za pomocą aplikacji i podejmowanie wszelkich niezbędnych środków zaradczych. Porównanie parametrów IAQ „przed i po” wykazuje znaczną poprawę jakości powietrza.

Kanałowa jednostka wewnętrzna

Oczyszczacz powietrza firmy Daikin usuwa szkodliwe cząsteczki, alergeny i wirusy

Certyfikat BREEAM

Zaawansowany czujnik IAQ zapewnia ciągłe monitorowanie przedstawiając dane w czasie rzeczywistym

Jednostki zewnętrzne Daikin Loop

Wyraźnie widoczna etykieta zapewnia odwiedzających, że środowisko jest czyste i wolne od wirusów

Związane artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?