Skip to main content

Daikin Emura, designerskie rozwiązanie dla mieszkania

Mediolan, Włochy

Rozejrzyjmy się po tym mieszkaniu w centrum Mediolanu, uznanej włoskiej stolicy designu i mody.

Czy zauważyliście na ścianie nową białą jednostkę Daikin Emura? Jest to elegancki design, który pięknie komponuje się z wnętrzem.

  • Projekt

Zastąpienie 15-letniego systemu klimatyzacji dwiema naściennymi jednostkami wewnętrznymi Daikin Emura i 1 jednostką zewnętrzną multi.

  • Produkt

Naścienna jednostka wewnętrzna FTXJ35A2V1BW (x2)

Jednostka zewnętrzna multi 2MXM68A2V1B

Instalacja była bezproblemowa. Mieszkaniec był bardzo zadowolony z rezultatu, mówiąc: "Szukałem wysoko wydajnego rozwiązania klimatyzacyjnego o niewielkim wpływie wizualnym. Daikin Emura spełnia te warunki. Muszę przyznać, że to świetny projekt funkcjonalny".

"Daikin Emura ma smukłą sylwetkę z wesołymi liniami cieni, zarówno w trybie gotowości, jak i pracy. Dzięki temu jest interesująca, ale nigdy nie przytłacza. Jednostka naścienna odpowiada stylowi mojego wnętrza. I to jest wszystko, czego sobie życzyłem".

"Co ważniejsze, robi to, co ma robić: poprawiając mój klimat wewnętrzny we wszystkich porach roku w elegancki i efektywny sposób. Jest też praktycznie niesłyszalna, co jest zdecydowanie dużym plusem."

"Daikin Emura znacznie podnosi nasze poczucie komfortu. Zapewnia stałą temperaturę w całym pomieszczeniu za pomocą jednego przycisku. Tak łatwo steruje się tym urządzeniem. Najważniejsze funkcjonalności są łatwo dostępne za pomocą pilota lub zdalnie za pośrednictwem aplikacji".

Powiązane artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?