Skip to main content

Serwis

Oferta usług Daikin

Instalacja i uruchamianie

Istotne jest, aby systemy HVAC były instalowane zgodnie z zaleceniami producentów i oddawane do ostatecznego projektu.

Instalatorzy są znani z wprowadzania zmian na miejscu – na przykład zmiany długości rurociągów – które mogą mieć znaczący wpływ na wydajność, efektywność energetyczną i jakość powietrza w pomieszczeniach.

Wykorzystanie (i nadzorowanie) zatwierdzonego instalatora do instalacji systemów danego producenta jest kluczowe, podobnie jak wybór firmy z doświadczeniem w podobnych instalacjach.

Konserwacja

Regularna konserwacja systemów wentylacyjnych jest oczywiście ważna i powinna być częścią ogólnego przeglądu serwisowego systemu HVAC budynku.

Czystość ma szczególne znaczenie w przypadku wentylacji, ponieważ kurz i brud mogą wpływać na jego zdolność do utrzymania jakości powietrza w pomieszczeniach.

Konserwacja powinna obejmować sprawdzenie wlotu i wylotu pod kątem nagromadzenia brudu, skażenie lub zanieczyszczenia, uszkodzeń spowodowanych przez warunki atmosferyczne i zwierzęta, a także inspekcje kanałów i jednostek wewnętrznych.

Program Daikin Refilter

Daikin oferuje program Refilter do analizy, optymalizacji i doskonalenia systemu HVAC, z całkowitym naciskiem na jakość powietrza w pomieszczeniach.

  • Audyt jakości powietrza w pomieszczeniach
  • Program Fresh Air do optymalizacji ustawień
  • Indywidualny plan działania z ulepszeniami i środkami zaradczymi

Nasi eksperci oferują wizytę na miejscu z listą kontrolną parametrów jakości powietrza.

Wspieramy Cię naszą wiedzą, aby zweryfikować stan Twojego systemu HVAC , otrzymujesz czytelny raport o stanie Twojego systemu klimatyzacji, AHU, kanałów, jednostek wentylacyjnych i jednostek wewnętrznych.

Identyfikujemy natychmiastowy zestaw działań, które poprawią zdolność Twojego systemu do zwiększenia ilości świeżego powietrza w pomieszczeniu i zmniejszenia recyrkulacji kurzu.

Pokój hotelowy z ciemnymi drewnianymi szafami wnękowymi i białą dekoracją z orchidei
Ikona listy kontrolnej

Nasi eksperci oferują wizytę na miejscu z listą kontrolną parametrów jakości powietrza.

Logo programu Daikin Refilter
Ikona monitorowania parametrów

Wspieramy Cię naszą wiedzą, aby zweryfikować stan Twojego systemu HVAC, otrzymujesz czytelny raport o stanie Twojego systemu klimatyzacji, AHU, kanałów, jednostek wentylacyjnych i jednostek wewnętrznych.

bg-image

Czujnik IАQ: Nasz nowy czujnik jakości powietrza w pomieszczeniach

Urządzenie bada Twoje samopoczucie, śledząc wartości jakości powietrza w pomieszczeniach, komfort środowiska i zanieczyszczenie elektromagnetyczne. Jest dostępny z 12 czujnikami i 15 parametrami i łączy się za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub technologii NB-IoT.

Kontroluj jakość powietrza dzieki IAQ

Eksperci serwisowi Daikin pomogą Ci zidentyfikować każdy punkt systemu HVAC, który można poprawić, dzięki dedykowanemu zestawowi opcji z naszego pełnego zakresu usług i doświadczenia.

 

Ilustracja portfolio usług IAQ

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?