Skip to main content

Czujnik IAQ

Nasz nowy czujnik jakości powierza wewnątrz domu

bg-image

Nasze nowoczesne urządzenie bada Twoje samopoczucie i śledzi wartości jakości powietrza w pomieszczeniach, komfort środowiska i zanieczyszczenie elektromagnetyczne. Jest dostępne z 12 czujnikami i 15 parametrami i łączy się za pośrednictwem sieci Wi-Fi lub technologii NB-IoT.

Instalacja

Instalację można przeprowadzić za pomocą aplikacji konfiguracyjnej. Dostęp do aplikacji jest dostarczany przez naszego lokalnego przedstawiciela.

Czujnik IAQ z bliska
Zrzut ekaranu aplikacji Caelum

Platforma monitorowania Caelum

Urządzenie łączy się z platformą monitorowania Daikin Caelum – dostępną na stronie caelum.daikiniaq.com. Umożliwia monitorowanie poziomu jakości powietrza w pomieszczeniach oraz tworzenie okresowych raportów na podstawie danych wykrytych podczas działania czujnika. Tworzy filmiki, aby pokazać klientom poziom jakości powietrza w pomieszczeniach.

bg-image

Łączność

Czujnik IAQ zapewnia doskonałą integrację z platformą zdalnego monitorowania i inteligentnej konserwacji na stronie Daikin i Daikin Cloud Service. Pozwala to na doskonałą kontrolę nad całym systemem ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji zainstalowanym w budynku. (dostępne wkrótce)

Usługi związane z jakością powietrza wewnątrz domów

Czujnik IAQ gwarantuje najlepszą kontrolę nad środowiskiem obiektu w ramach ocen jakości powietrza Daikin i pakietów konserwacyjnych.

Indoor Air Quality Services
Green Building

Certyfikat za zielony budynek

Instalacja czujnika IAQ firmy Daikin może pomóc w uzyskaniu lepszych ocen projektów ekologicznych budynków z certyfikatami LEED i WELL dzięki punktom jakości środowiska wewnętrznego.

Pobierz broszurę

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?