Skip to main content

Kaseta z nawiewem obwodowym

Nasza technologia nawiewu obwodowego w zakresie 360° zapewnia najwyższy komfort dostępny na rynku i zwiększa efektywność energetyczną aż do 50%.

kaseta z nawiewem obwodowym, instalacja, sprzedaż detaliczna
kaseta z nawiewem obwodowym, instalacja, sprzedaż detaliczna

Inteligentne technologie tworzą komfortowy klimat

Dzięki nawiewowi powietrza w zakresie 360°, nigdy nie poczujesz zimnych przeciągów ani nierównego rozprowadzenia powietrza. Czujnik "Inteligentne Oko" wykrywa obecność osób i kieruje nawiew powietrza z dala od nich, natomiast czujniki podłogowe zapewniają jednakową temperaturę od podłogi po sufit.

Wysoka sprawność kasety Daikin z nawiewem obwodowym
Wysoka sprawność kasety Daikin z nawiewem obwodowym

Zwiększona efektywność energetyczna to większe oszczędności

Nasza kaseta z obwodowym nawiewem jest wyposażona w unikalny panel z funkcją automatycznego czyszczenia filtra. Redukuje to koszty konserwacji i zwiększa aż do 50% oszczędności z efektywności energetycznej, w porównaniu z normalnymi kasetami. Czujnik "Inteligentne Oko" automatycznie przełącza kasetę do trybu oszczędzania energii lub wyłącza ją, gdy wykryje nieobecność osób w pomieszczeniu, co redukuje koszty energii aż o 27%.

bg-image

Elastyczna konstrukcja zapewnia integrację z dowolnym pomieszczeniem lub instalacją

Dzięki najmniejszej wysokości instalacyjnej na rynku, nasza kaseta z nawiewem obwodowym z łatwością mieści się w suficie. Jej funkcjonalna konstrukcja umożliwia stosowanie nawiewu 2-, 3- oraz 4-kierunkowego, więc można ją instalować w narożnikach, blisko ścian lub w pomieszczeniach o nieregularnym kształcie.

bg-image

Prosta konserwacja

Nasza kaseta z nawiewem obwodowym, wyposażona w filtr z funkcją automatycznego oczyszczania, zapewnia ciągłą pracę i wzrost efektywności aż do 50%. Pyły zebrane podczas codziennych operacji oczyszczania są gromadzone w pojemniku, który może pomieścić ilość pyłów z 12 miesięcy eksploatacji.

Zapomnij o samodzielnym czyszczeniu. Wystarczy, że użyjesz odkurzacza, by opróżnić pojemnik!

Rzeczywiste oszczędności

Wolverhampton, Wielka Brytania

Po zainstalowaniu kaset z funkcją automatycznego oczyszczania, w sklepie nastąpiło 50% obniżenie zużycia energii, w porównaniu z poprzednim standardowym rozwiązaniem.

bg-image

Zaprojektowano dla Twojego komfortu

"Inteligentne Oko" wykorzystuje czujniki obecności do wykrywania osób oraz do kierowania nawiewu powietrza z dala od nich, dla wyeliminowania zimnych przeciągów. Kiedy czujnik wykryje pomieszczenie bez osób, system automatycznie przełącza się do trybu oszczędzania energii lub wyłącza się. Dodatkowe czujniki podłogowe zapewniają równy rozkład temperatury od podłogi po sufit.

Zrównoważone nawiewy

Praca w zakresie 360° zapewnia doskonałe zrównoważenie rozkładu strumieni powietrza z równoczesną eliminacją martwych stref. Układ automatycznego ruchu w kierunku pionowym równomiernie rozprowadza powietrze w całym pomieszczeniu i redukuje wahania temperatury. Skutkiem tego jest zmniejszenie liczby cykli włącz/wyłącz, co powoduje zmniejszenie zużycia energii i zwiększenie oszczędności.

Największy typoszereg paneli na rynku

Kaseta z nawiewem obwodowym, dostępna w wykończeniu białym i czarnym, może dostosować się do wnętrza dowolnego typu.

Siódemka różnych paneli w wersji designerskiej, z funkcją automatycznego czyszczenia oraz standardowej będzie spełniać wszelkie potrzeby dla środowiska, począwszy od standardowego po takie, w których występuje pył.

Panel designerski w bieli i czerni

Panel designerski w bieli i czerni

› Nowa linia paneli designerskich, ukrywających kraty wlotu powietrza, oferuje bardziej wystylizowany widok

› Dzięki nawiewowi powietrza w zakresie 360°, szerokim kierownicom powietrza i opcjonalnym czujnikom inteligentnym

Panele z funkcją automatycznego czyszczenia są dostępne w bieli i czerni

Panele z funkcją automatycznego czyszczenia są dostępne w bieli i czerni

› Niepowtarzalna kaseta Daikin z funkcją automatycznego czyszczenia, z szerokimi kierownicami powietrza i opcjonalnymi czujnikami inteligentnymi

› Panel z drobniejszą siatką filtracyjną do zastosowań, gdzie występuje pył (tj. sklepy odzieżowe i księgarnie)

Panele standardowe są dostępne w bieli i czerni

Panele standardowe są dostępne w bieli i czerni

› Niepowtarzalna kaseta Daikin z nawiewem obwodowym w zakresie 360°, z szerokimi kierownicami powietrza i opcjonalnymi czujnikami inteligentnymi

bg-image

Historia sukcesu - punkt bukmacherski Coral

Zobacz jak nasze kasety z funkcją automatycznego czyszczenia osiągają 50% energooszczędność w punktach bukmacherskich Coral.

  Powiązane produkty

  Znajdź więcej informacji

  Dystrybutor w okolicy

  Potrzebujesz pomocy?

  Znajdź więcej informacji

  Potrzebujesz pomocy?

  Znajdź więcej informacji

  Potrzebujesz pomocy?

  Potrzebujesz pomocy?