Skip to main content

Conveni-Pack

Conveni-Pack łączy zadania chłodnictwa z komfortowym chłodzeniem i ogrzewaniem w jednym systemie, który umożliwia ogrzewanie Twojego sklepu, wykorzystując ciepło odzyskane z urządzeń chłodniczych.

Conveni pack

Twoje kompleksowe rozwiązanie

Nasz system Conveni-Pack stanowi unikalne, kompleksowe rozwiązanie, które łączy zadania chłodnictwa z komfortowym chłodzeniem i ogrzewaniem w jednym systemie. Można także połączyć swój system Conveni-Pack z naszymi kurtynami powietrznymi Biddle oraz jednostkami wewnętrznymi Daikin.

Efektywność energetyczna

Daikin Conveni-Pack, zaprojektowana z zastosowaniem technologii VRV i innowacyjnej technologii odzysku ciepła naszej specjalności, może obniżyć Twoje zużycie energii aż o 50%. Jednostka ta odzyskuje do 100% ciepła z wystawowych szaf chłodniczych i skraplaczy oraz wykorzystuje je ponownie do ogrzewania sklepu lub biura bez dodatkowych kosztów.

technologia odzysku ciepła
Conveni Pack zaprojektowana, aby dostosować się do Twojego budynku

Zaprojektowana, aby dostosować się do Twojego budynku

Dzięki swojej modułowej i kompaktowej budowie Conveni-Pack jest łatwa do zainstalowania. Jej przestrzeń instalacyjna jest o 60% mniejsza niż systemów tradycyjnych i nadaje się idealnie do małych i średnich budynków z ograniczeniami przestrzeni, ponieważ niezbędna jest tylko jedna jednostka zewnętrzna.

Międzynarodowe nagrody

Już w momencie wprowadzenia na rynek, Conveni-Pack uznano za system innowacyjny i przyjazny dla środowiska - to powód dla którego został nagrodzony wymienionymi poniżej nagrodami:

  • Jest zdobywczynią nagrody 2014 Institute of Refrigeration Ireland (IRI) Environmental Award
  • Jest zdobywczynią nagrody 2014 Top Retail Product Award, Handelsjournal, Niemcy
  • Trofeum za innowacje Innovation Trophy 2008, wystawa Equipmag we Francji
  • Incentive Prize 2007, Ministerstwo Środowiska w Niemczech
  • UK Environmental Product of the Year 2006, nagrody w branży chłodzenia
nagrody Conveni Pack
bg-image

Zawsze pod kontrolą

Steruj będąc w obiekcie, online lub zdalnie dla optymalizacji użytkowania i wydatkowania energii. Wbudowane narzędzia diagnostyczne oraz kontroler serwisowy upraszczają konserwację i zapewniają zawsze niezawodną pracę. Nasz unikalny interfejs Modbus Daikin pozwala połączyć Conveni-Pack z systemem zarządzania budynkiem oraz systemem monitorowania temperatury innej firmy.

bg-image

Przypadek Naturkost Brinkman

Dowiedz się, jak specjalista detalicznej sprzedaży żywności ekologicznej Naturkost Brinkman wykorzystuje technologię chłodnictwa detalicznego, aby zapewnić podwyższoną efektywność energetyczną oraz komfort w pomieszczeniach sklepu.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?