Skip to main content

VRV IV serii i

Niewidzialny system VRV

bg-image

Szukaj. Nigdy mnie nie znajdziesz.

Nasza unikalna jednostka VRV IV serii i, kompaktowa i zaprojektowana do instalacji wewnętrznych, jest tak dyskretna, że jest praktycznie niewidoczna. Nadaje się idealnie do użytkowania w centrach miast i obszarach wrażliwych na hałas. Nie ma konieczności instalacji na dachu lub z tyłu budynku, a Ty nie musisz czekać na zezwolenie i możesz rozpocząć swoją działalność szybciej.

bg-image

Niezrównana elastyczność

Nasza jednostka VRV IV serii i, podzielona na dwie części, jest bardzo elastyczna i łatwa w instalacji. Umieść lekką jednostkę wymiennika ciepła (1) w podwieszanym suficie i zainstaluj kompaktową sprężarkę (2) w wybranym pomieszczeniu. 

bg-image

Pozostaje niezauważona

Nasza jednostka VRV IV serii i jest praktycznie niewidoczna, a jej niski poziom głośności podczas pracy, czyni ją praktycznie niewykrywalną. Sprężarka dostosowana jest do użytkowania w obszarach o dużej gęstości zaludnienia, takich jak centra miast. Nie jest głośniejsza niż domowa chłodziarka. Wymiennik ciepła jest niezauważalny w środowisku miejskim. Używając elementów dekoracyjnych można całkowicie ukryć kratki wlotów powietrza lub zintegrować je z konstrukcją budynku, dzięki czemu instalacja staje się niewidoczna.

bg-image

Łatwa konserwacja

Wszystkie części wymagające regularnej konserwacji są łatwo dostępne w skrzyni sprężarki. Technik może przeprowadzać kontrolę podczas normalnych godzin pracy, nie zakłócając Twojej działalności.

bg-image

Restauracja Leon

Daikin VRV IV serii i, niewidoczny, zamontowany wewnątrz budynku, zapewnia doskonałą wydajność i komfort w restauracji w Londynie.

  bg-image

  Crédit Agricole 

  Znany francuski bank, tworząc swój nowy oddział, zdecydował się na system Daikin VRV IV serii i, ponieważ priorytetem było efektywne oraz ciche rozwiązanie.  

   Unikalna, opatentowana koncepcja

   Nasza jednostka VRV IV serii i została zaprojektowana z zastosowaniem trzech unikalnych i opatentowanych technologii, aby uczynić ją najbardziej kompaktową jednostką spośród dostępnych na rynku.

   Wymiennik ciepła V-shape

   Wymiennik ciepła V-shape

   • Zoptymalizowany kształt zapewniający wyższe natężenie przepływu powietrza i spręż dyspozycyjny, zapewniają wysoką efektywność
   • Jego wysokość wynosi zaledwie 400 mm, co umożliwia instalowanie w podwiązanych sufitach, aby zaoszczędzić przestrzeń 
   • Rewolucyjny projekt na rynku VRF
   wentylator odśrodkowy

   Wentylatory odśrodkowe

   • Opatentowana technologia łopatek odchylonych w kierunku przeciwnym do kierunku obracania, zapewnia wzrost efektywności energetycznej o 50% w porównaniu z wentylatorem typu "sirocco"
   • Wentylatory ze sterowaniem inwerterowym umożliwiają dostosowanie wartości ESP do długości przewodów kanałowych, gwarantując maksymalną elastyczność instalacji
   kompaktowa sprężarka

   Kompaktowa sprężarka

   • Niewielka powierzchnia zabudowy maksymalizuje powierzchnię użytkową (600 x 550 mm dla 5HP)
   • Łatwość zainstalowania w magazynie lub na zapleczu
   • Obrotowa szafa rozdzielcza zapewnia łatwy dostęp do wszystkich części

   Znajdź więcej informacji

   Dystrybutor w okolicy

   Potrzebujesz pomocy?

   Znajdź więcej informacji

   Potrzebujesz pomocy?

   Znajdź więcej informacji

   Potrzebujesz pomocy?

   Potrzebujesz pomocy?