Skip to main content

VRV IV serii S

Najmniejszy system typu VRV

bg-image

VRV IV serii S - Zapewnienie dyskrecji

Nasze jednostki VRV IV serii S z nawiewem z przodu są węższe i bardziej kompaktowe niż jakakolwiek inna jednostka VRV. Umożliwia to sprostanie wymaganiom estetycznym i regulacjom prawnym. Nasza jednostka VRV IV serii S, wyposażona jest w najnowsze technologie oszczędzania energii, którą można przyłączać do wielu różnych eleganckich jednostek do zastosowań komercyjnych i mieszkaniowych. Jest to kompleksowe rozwiązanie klimatyzacyjne i idealny wybór w przypadku występowania ograniczeń przestrzeni zewnętrznej.

bg-image

Konstrukcja oszczędzająca miejsce

Wymiary jednostki VRV IV serii S czynią ją najbardziej kompaktową jednostką VRV na rynku. Mierząc zaledwie 823 mm, jednostka mieści się dyskretnie pod oknem i jest praktycznie niezauważalna. Idealna do zainstalowania na dachu lub na balkonie. Zasada nawiewu z przodu jednostki pozwala także zminimalizować turbulencje i wyeliminować potrzebę stosowania kanałów

Szeroka gama, bogactwo funkcji

Dzięki bogatej ofercie jednostek o małej powierzchni zabudowy, które można łatwo przyłączać do szeregu stylowych i komercyjnych rozwiązań, system VRV IV serii S oferuje doskonały klimat w pomieszczeniach. Stwarza komfort dzięki swojej elastyczności i standardowym funkcjom VRV IV, takie jak Zmienna temperatura czynnika chłodniczego.

VRV IV serii S - zmienna temperatura czynnika chłodniczego
Gospodarka o obiegu zamkniętym

Zamykanie pętli: ku gospodarce o obiegu zamkniętym

Ponowne używanie istniejących czynników chłodniczych umożliwia uniknięcie produkowania corocznie ponad 150 000 kg świeżego gazu.

Jednostki VRV IV+ z odzyskiem ciepła oraz VRV IV serii S są obecnie dostępne z przydziałem certyfikowanego czynnika chłodniczego z odzysku. Dokonaj wyboru pozytywnego dla środowiska naturalnego, wybierając produkt VRV w programie L∞P by Daikin!

VRV IV serii S - najmniejsze rozmiary

Dowiedz się więcej

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?