Skip to main content

Chłodzenie i ogrzewanie dla małych budynków mieszkalnych

Pompy ciepła Daikin BLUEVOLUTION były instalowane w wielu projektach mieszkaniowych, w tym w ostatnim projekcie w Porto, w Portugalii.

Zainstalowane produkty

2x EWYT-CZ

Całkowita wydajność chłodnicza: 21 kW

Całkowita wydajność grzewcza: 21 kW

Informacje o projekcie

Klient chciał rozwiązania, które mogłoby zapewnić chłodzenie lub ogrzewanie w zależności od potrzeb sezonowych, a także ciepłą wodę sanitarną. Rozwiązanie musiało być również niezawodne i oferować wysoką efektywność energetyczną oraz niskie koszty eksploatacji.

Więcej informacji o projekcie, rozwiązaniu i produkcie

Nowy mały agregat chłodniczy ze sterowaniem inwerterowym, z czynnikiem chłodniczym R-32 (R-32 Small Inverter Chiller) okazał się wartościowym rozwiązaniem w wielu sytuacjach, od dużych stadionów po stosunkowo małe domy.

Firma Daikin dostarczyła dla tego projektu dwa zespoły grzewcze, które z łatwością zaspokajały potrzeby w zakresie wydajności (21 kW) i zapewniały najwyższą na rynku efektywność energetyczną w swoim segmencie produktów.

Agregat R-32 Small Inverter Chiller został zainstalowany Jako część systemu w celu zapewnienia ogrzewania lub chłodzenia (w zależności od pory roku) przez wewnętrzne klimakonwektory, jak również ciepłej wody sanitarnej. Dzięki nowoczesnej konstrukcji i zaawansowanej technologii optymalizującej pracę jednostek typu full inverter, urządzenie spełniło wszystkie wymagania projektu, zapewniło wyjątkową efektywność i zapewniło doskonałe osiągi przy zastosowaniu czynnika chłodniczego o niskim GWP, jakim jest R-32.

Dowiedz się więcej tutaj o nowym agregacie chłodniczym Small Inverter Chiller

Bogate doświadczenie firmy Daikin w dziedzinie opracowywania technologii R-32 zapewnia niezawodność jednostki.

W 2018 r. firma Daikin była wczesnym innowatorem i zapisała się w historii, wprowadzając pierwsze agregaty chłodnicze na czynnik chłodniczy R-32, po których w tym samym roku pojawiły się agregaty spiralne z funkcją free-cooling oraz w 2020 r. pompa ciepła na czynnik R-32.

Obecnie Daikin posiada największą na świecie liczbę instalacji z czynnikiem chłodniczym R-32. Jest to świadectwo doświadczenia, wiedzy, jakości i niezawodności jej produktów z czynnikiem chłodniczym R-32.

Dowiedz się więcej tutaj o tym, jak to jest być pionierem rozwoju technologii R-32

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o nowym agregacie chłodniczym Daikin R-32 Small Inverter Chiller? Skontaktuj się z nami korzystając z poniższego formularza.

Związane artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?