Skip to main content

Dla Twojego biznesu

Zapewnienie dobrej jakości powietrza w pomieszczeniach dzięki kompletnym rozwiązaniom do kontroli klimatu w budynku

bg-image

Średnio 90% czasu spędzamy w pomieszczeniach – niezależnie od tego, czy pracujemy, uczymy się, robimy zakupy, odpoczywamy czy cieszymy się czasem spędzonym z bliskimi. Tak więc zapewnienie dostaw i cyrkulacji świeżego, czystego powietrza w pomieszczeniach nigdy nie było ważniejsze dla jakości środowiska wewnętrznego. Zapewnienie, że nasze przestrzenie wewnętrzne są bezpieczne, zdrowe i orzeźwiające, oznacza poprawę samopoczucia dla wszystkich.

 

Dowiedz się, w jaki sposób możesz zastosować świeże podejście do jakości powietrza w pomieszczeniach dzięki firmie Daikin.

 • Wentylacja

  Oferujemy najszerszy zakres wentylacji na rynku, od małych wentylacji z odzyskiem energii po wielkogabarytowe centrale wentylacyjne - produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i do bezproblemowej integracji z każdą przestrzenią komercyjną.

 • Komercyjne oczyszczacze powietrza

  Plug & play, mobilne jednostki recyrkulacyjne z wysokowydajną filtracją i opcjami bakteriobójczego promieniowania UV – dla lepszej jakości powietrza w pomieszczeniach komercyjnych.

   

 • Technologia automatycznego czyszczenia

  Nasze kasety z nawiewem obwodowym i jednostki kanałowe są wyposażone w opcjonalne filtry samoczyszczące, które zwiększają wydajność, komfort i niezawodność. Poprawiają jakość powietrza w pomieszczeniu, zapobiegając gromadzeniu się kurzu i zapachów na filtrze.

 • Porady i wskazówki dotyczące jakości powietrza

  Jako specjalista w zakresie rozwiązań HVAC-R, Daikin chciałby udzielić przydatnych porad dotyczących efektywnej wentylacji biur, restauracji lub sklepów, aby poprawić jakość powietrza w pomieszczeniach i bezpiecznie obsługiwać budynek.

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?