Skip to main content

Oczyszczacze powietrza

Jaki oczyszczacz powietrza do domu?

 
 
 
 
 
Oczyszczacz powietrza MC 70L
 
 
 
 
 
Oczyszczacz Ururu MCK75J

Jak działa oczyszczacz powietrza do domu?

Oczyszczacz przefiltrowuje powietrza w pomieszczeniu. Cały proces polega na zasysaniu powietrza, a następnie odfiltrowywaniu z niego zanieczyszczeń.  Cały proces polega na przepuszczanie go przez zespolone lub oddzielone od siebie elementy filtracyjne. Proces filtrowania wspiera dodatkowo technologia Streamer.

Czym jest technologia Streamer – oczyszczacz powietrza dla alergików i nie tylko

Streamer to rodzaj wyładowań plazmowych. Dzięki nim generowane są szybkie elektrony zderzające się z cząsteczkami tlenu i azotu, powodując ich uaktywnienie i zdolność do oksydacyjnego rozkładu bakterii, grzybów czy alergenów. Strumień wyładowania doprowadza do rozkładu białek, które następnie są utleniane. Samo wyładowanie jest neutralne dla ludzkiego zdrowia – po wykonanej pracy przekształca się w azot, tlen i wodę.

Według Światowej Organizacji Zdrowia pyły zawieszone PM 2,5 i PM 10 są jednymi z najniebezpieczniejszych dla zdrowia. Alergie i astma stały się powszechnymi chorobami cywilizacyjnymi. Mimo podjętych działań atmosfera ziemska nie zostanie oczyszczona z dnia na dzień. Astmatykom i alergikom pozostaje szukać wytchnienia we własnych domach.

Częste pytanie o to, jaki oczyszczacz powietrza do domu  kupić na szczęście bez trudu znajduje odpowiedź.


Oczyszczacz powietrza – czy warto?

„Im mniej przebywamy w zanieczyszczonym środowisku, tym lepiej” to fragment klarownej rekomendacji WHO. Dlatego oczyszczacz powietrza do domu to zawsze dobry pomysł. Nawet gdy przebywa się tam zaledwie kilka godzin w ciągu dnia. Warto zapewnić wytchnienie układowi oddechowemu, chociażby tylko podczas snu. To gwarancja lepszej jakości wypoczynku i mniejszej ilości infekcji.


Oczyszczacz powietrza do domu jednorodzinnego

I do mieszkania w bloku musi odznaczać się wydajnością. Urządzenie za 100 złotych nie oczyści nam nawet 50 m2. Jeśli decydujemy się na zakup, warto sięgać po ofertę sprawdzonych, renomowanych producentów i dystrybutorów. Tylko wtedy zyskujemy pewność, a stopień oczyszczenia powietrza może sięgnąć nawet 99,9 proc. Bez względu na to, o jakiej powierzchni mowa.


Jaki oczyszczacz powietrza do domu?

Urządzenia Daikin sprawdzą się doskonale. Zyskały nie tylko uznanie użytkowników – potwierdzony prestiżowym wyróżnieniem Laur Konsumenta 2012. Firma zyskała Atest Higieniczny PZH, Certyfikat British Allergy Foundation, jak również certyfikat Odpowiednie dla alergików (Indoor Air Hygiene Test – Suitable for Allergic People) od koncernu TÜV NORD, Hamburg. To oznacza, że ich skuteczność została przebadana i udowodniona naukowo.
 

Za marką stoi jakość i gwarancja

W zestawie z oczyszczaczem powietrza MC70L znajduje się 5 filtrów, które mogą zapewnić urządzeniu funkcjonalność na 10 lat. Daikin jest pewny niezawodności oferowanych przez siebie urządzeń dlatego gwarancja producenta opiewa aż na 3 lata – pod warunkiem zakupu u autoryzowanego dystrybutora.

Dbałość o detale i doskonałość widać tu nie tylko w zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Cicha praca i jedyne 16 dB., 7 W. energooszczędności oraz regulacja przepływu czy zabezpieczenie przed dziećmi pokazują, że produkt jest tworzony z myślą o ludziach i dla ludzi.

 

bg-image

Zapisz się na newsletter

Może zainteresuje Cię...

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?