Skip to main content

Ogrzewanie

Korzystaj z odnawialnych źródeł energii, oszczędzaj i chroń środowisko

Hybrydowa pompa ciepła
- zastępcze rozwiązanie dla kotła gazowego
 
 

Niskotemperaturowa pompa ciepła

- rozwiązanie idealnie do nowych budynków, domów energooszczędnych lub w połączeniu z istniejącym kotłem (opcja biwalentna)

 
 
Wysokotemperaturowa pompa ciepła
- idealne rozwiązanie zastępcze dla tradycyjnego kotła
 
 

Gruntowa pompa ciepła

- rozwiązanie idealne dla nowych budynków i budynków po renowacji

Innowacyjne technologie grzewcze optymalizujące wykorzystanie energii:

 

 

  • Hybrydowa Pompa Ciepła DAIKIN

Hybrydowa pompa ciepła łączy w sobie pompę ciepła powietrze-woda z gazowym kotłem kondensacyjnym, z czego zarówno pompę, jak i kocioł można wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń w budynku. Urządzenie pozwala na zminimalizowanie kosztów energii, z uwagi na cenę lub zużycie energii pierwotnej, w zależności od preferencji użytkownika. Korzyści z tego wynikające sprawiają, że hybrydowa pompa ciepła jest idealnym rozwiązaniem zastępczym dla kotłów tradycyjnych.

 

  • Niskotemperaturowa Pompa Ciepła DAIKIN

Niskotemperaturowa seria Daikin Altherma to rozwiązanie idealne do nowych budynków. Zapewnia ogrzewanie, ciepłą wodę użytkową i chłodzenie z opcjonalnym wspomaganiem energią słoneczną. Istnieje możliwość połączenia z układem ogrzewania podłogowego, konwektorami oraz grzejnikami niskotemperaturowymi.

 

  • Wysokotemperaturowa Pompa Ciepła

Jest idealna do zastąpienia istniejącego kotła olejowego lub na propan, bez konieczności wymiany grzejników. Oferuje grzanie i produkcję ciepłej wody użytkowej oraz opcjonalne połączenie z kolektorem słonecznym. Istnieje możliwość połączenia z istniejącymi grzejnikami wysokotemperaturowymi. Niskie koszty eksploatacji oraz optymalny komfort nawet przy najniższych temperaturach zewnętrznych dzięki wyjątkowym właściwościom kaskadowego połączenia sprężarek. Nie występuje potrzeba wymiany istniejących grzejników i dotychczasowej instalacji, ponieważ w przypadku korzystania z ogrzewania i ciepłej wody użytkowej temperaturę wody można podnieść do 80 °C.

 

  • Gruntowa Pompa Ciepła DAIKIN

W technologii gruntowej pompy ciepła używana jest stabilna energia geotermiczna, niewrażliwa na wpływy temperatury zewnętrznej. Dzięki inwerterowej technologii pomp ciepła urządzenie charakteryzuje się wysoką sprawnością sezonową, a dodatkowo zapewniona jest szybka i łatwa instalacja dzięki fabrycznie dopasowanym przyłączom i zmniejszeniu ciężaru całkowitego. Estetyczna zintegrowana jednostka wewnętrzna typu „wszystko w jednym”, zawiera zbiornik ciepłej wody użytkowej.

 

bg-image

Zapisz się na newsletter

Może zainteresuje Cię...

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?