Daikin Flash Streamer dezaktywuje wirusy

25/11/2020

streamer-710X460.png

Opatentowana technologia Daikin Streamer dezaktywuje ponad 99,9% Koronawirusa (SARS-CoV-2)

Firma Daikin potwierdza efektywność swojej opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie zdezaktywowała ponad 99,9% koronawirusa (SARS – CoV-2) po 3 godzinach pracy Streamera.  

Badanie zostało przeprowadzone przez Daikin Industries LTD we współpracy z profesorem Shigeru Kyuwa z Wydziału Nauk Biomedycznych Uniwersytetu w Tokio oraz grupą badawczą kierowaną przez profesora Shgeru Morikawa z Wydziału Mikrobiologii Uniwersytetu Naukowego w Okayama. 

Testy dotyczyły tylko opatentowanej technologii Streamer. Efekty dla produktów wyposażonych w technologię Streamer lub efekty w danym środowisku mogą się różnić.  Więcej informacji na temat produktów Daikin z technologią Streamer, znajduje się w opisach produktów. 

WYNIKI BADAŃ 

Zespół badawczy przeprowadził eksperyment, w którym wirus przez 3 godziny był poddawany działaniom technologii Daikin Flash Streamer 

Rezultaty tego badania wskazują że:

- Flash Streamer dezaktywował 93,65% koronawirusów (SAR-CoV-2) po upływie 1 godziny

- Flash Streamer dezaktywował 99,97% koronawirusów (SAR-CoV-2) po upływie 3 godzin 

Daikin Flash Streamer.PNG
Streamer-logo_2.jpg

TECHNOLOGIA STREAMER 

Technologia Flash Streamer opracowana przez Daikin w 2004 roku polega na utlenianiającym rozkładzie szkodliwych substancji.

Oczyszczanie powietrza poprzez Flash Streamer wykorzystuje innowacyjną technologię wyładowań plazmowych przez stabilne generowanie szybkich elektronów.

Jego zdolność do rozkładu oksydacyjnego jest znacznie wyższa niż w przypadku konwencjonalnego wyładowania plazmowego. Dodatkowo w połączeniu ze składnikami powietrza, szybkie elektrony mają zdolność do silnego rozkładu utleniającego który w sposób ciągły usuwa zapachy, bakterie i inne zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu takie jak formaldehyd.

Dowiedz się więcej: https://www.daikin-streamer.com/press/streamer_press_20200716_en.pdf

Sprawdź, w których jednostkach Daikin znajdziesz technologię Flash Streamer:

test 123.png
 

Daikin Altherma 3

Ostatnie uzupełnienie gamy urządzeń grzewczych Daikin oferuje najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej, niezawodności oraz kontroli.

Kolejne artykuły