Skip to main content

Mały, ale wytrzymały - nowy Sky Air Aplha RZAG

Daikin rozszerzył swoją serię Sky Air Alpha poprzez wprowadzenie jednostek o mniejszej mocy. Oferując taką samą funkcjonalność, jak w przypadku wysoce skutecznej serii A, nowe jednostki RZAG35, 50 i 60 A zwiększają elastyczność istniejącego typoszeregu rozwiązań do zastosowań komercyjnych.

Wielkrotnie nagradzane urządzenia SKY AIR serii A, będące częścią typoszeregu BLUEVOLUTION, stanowią pierwszą na rynku kompletną ofertę urządzeń na R32 przeznaczonych do pomieszczeń komercyjnych.

Część oferty produktów Bluevolution z wielokrotnie nagradzanej Serii A, to pierwsza na rynku seria agregatów komercyjnych na czynnik chłodniczy R-32. Oferując najmniejszy wpływ na środowisko, rozwiązanie R-32 jest najlepszym rozwiązaniem kontroli klimatu całkowicie spełniającym wymagania środowiskowe.

 

Unikalny na rynku

Nowa seria jednostek opiera się na docenianej grupie urządzeń SKY AIR serii A. Oferując wydajność A ++, urządzenia zapewniają inteligentniejsze zużycie energii przez cały rok.

Inteligentne czujniki redukują przeciągi, zapewniając stałą temperaturę od podłogi do sufitu, a opcje automatycznego czyszczenia ułatwiają konserwację.

Łatwy w użyciu interfejs oferuje inteligentne i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji lub centralnego sterowania za pośrednictwem kontrolera Daikin.

Dzięki rozszerzonemu zakresowi działania, aż do temperatury nawet do -20°C, nowe jednostki Sky Air mogą być wykorzystywane do chłodzenia pomieszczeń technicznych.

Długie rurociągi o długości do 50 metrów i wysokości 30 metrów sprawiają, że idealnie nadaje się do zastosowań w serwerowniach, oferując więcej możliwości dla rozszerzonych konfiguracji.  

 

Łatwa instalacja dzięki wbudowanej elastyczności

Lekkie i kompaktowe urządzenia, które charakteryzują zarówno nowy asortyment, jak i istniejącą Serię  A, zapewniają łatwiejszy dobór i montaż. Nowe jednostki są zaprojektowane do łatwej wymiany. Jest to obecnie najbardziej rozbudowana oferta jednostek wewnętrznych na rynku, łącznie w 50 różnych opcjach, zapewniająca maksymalną elastyczność zastosowań.

 

Najlepsze na rynku rozwiązania

Daikin przewodzi rynkowi w rozwoju R-32. Wraz z wprowadzeniem nowych klas RZAG35,50 i 60A, Seria A firmy Daikin wyznacza standardy dla chłodzenia mniejszych pomieszczeń technicznych oraz małych i średnich sklepów detalicznych.

Kolejne artykuły

Znajdź więcej informacji

Dystrybutor w okolicy

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Znajdź więcej informacji

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy?