Nasza gama produktów

Chłodzenie

Klimatyzacja domu

Niezawodna klimatyzacja domu umożliwia chłodzenie określonych pomieszczeń lub całego domu. Nasze systemy split i multi-split stanowią rozwiązanie kompleksowe.

Pompa ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła powietrze-powietrze

Pompy ciepła powietrze-powietrze firmy Daikin wykorzystują powietrze zewnętrzne jako źródło energii odnawialnej do ogrzewania i chłodzenia Twojego domu.

Oczyszczanie powietrza

Oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza Daikin zmniejszają objawy astmy i alergii poprzez usuwanie pyłków i kurzu, a eliminując bakterie i wirusy zapewniają zdrowie.

Wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda

Wysokotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda

Zastąp z łatwością swój stary system ogrzewania i ciepłej wody użytkowej naszą wysokotemperaturową pompą ciepła Daikin Altherma.

Niskotemperaturowe pompy ciepła powietrze-woda

Niskotemperaturowa pompa ciepła powietrze-woda Daikin Altherma

Twoje efektywne energetycznie rozwiązanie ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody.

Hybrydowa pompa ciepła

Hybrydowa pompa ciepła

Efektywnie połącz odnawialne i tradycyjne źródła energii z hybrydową pompą ciepła Daikin Altherma w celu ogrzewania, chłodzenia i przygotowywania ciepłej wody.

Pompa ciepła układu ciepłej wody użytkowej

Pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej

Wybierz najbardziej efektywny układ podgrzewania ciepłej wody spośród dostępnych na rynku, wyposażony w nasze pompy ciepła układu ciepłej wody użytkowej.

Pompy ciepła grunt - woda

Gruntowe pompy ciepła

Gruntowe pompy ciepła Daikin pobierają ciepło z gruntu w celu zapewnienia efektywnego ogrzewania, chłodzenia i wytwarzania ciepłej wody użytkowej.

Gazowy kocioł kondensacyjny

Gazowe kotły kondensacyjne

Gazowe kotły kondensacyjne Daikin są efektywne energetycznie i łatwe w instalacji, co powoduje, ze stanowią idealne rozwiązanie w przypadku projektów renowacji i wymiany tradycyjnych kotłów gazowych.

Sky Air

Sky Air

Daikin Sky Air jest kompleksowym rozwiązaniem systemu klimatyzacji, zapewniającym realizację zadań ogrzewania, chłodzenia, wentylacji oraz oczyszczania powietrza w średnich i małych budynkach.

Wentylacja

Wentylacja

Daikin oferuje wiele różnych rozwiązań układów wentylacji od małych systemów z odzyskiem ciepła po wielkoskalowe centrale wentylacyjno-klimatyzacyjne, zapewniających dostarczanie świeżego, zdrowego powietrza oraz komfortowe środowisko w pomieszczeniach mieszkalnych, komercyjnych i przemysłowych.

Inteligentne systemy sterowania

Systemy sterowania

Firma Daikin zawsze zapewnia Ci pełną kontrolę, od centralnego sterowania klimatem w Twoim domu, po wielostrefowe systemy zarządzania budynkami.

VRV

VRV

Systemy Daikin VRV stanowią kompleksowe rozwiązanie sterowania klimatem dla wszelkich dużych i małych budynków. Oryginalny, innowacyjny i efektywny energetycznie produkt firmy Daikin.

Chłodnictwo

Chłodnictwo

Systemy chłodnicze Daikin są tak projektowane, aby zapewniać niezawodne i efektywne chłodnictwo przemysłowe i komercyjne

Agregaty chłodnicze

Agregaty chłodnicze i sprzęt do obróbki powietrza

Firma Daikin oferuje efektywne i niezawodne agregaty chłodnicze chłodzone wodą i powietrzem, a także centrale klimatyzacyjne oraz klimakonwektory, przeznaczone do wszelkich dużych lub małych zastosowań.

Kurtyna powietrzna Biddle

Kurtyny powietrzne Biddle

Zapobieganie stratom ciepła i utrzymywanie komfortowej atmosfery w Twoim budynku dzięki zastosowaniu kurtyn powietrznych Biddle.

2-multi-split-balconies-4c-vertical_710x460.jpg

Multi Split

Mniej znaczy więcej.

Rozwiązania odpowiadające każdej potrzebie sterowania klimatem

Firma Daikin oferuje najbogatszy wybór rozwiązań systemów ogrzewania i chłodzenia, odpowiadających wszelkim preferencjom środowiskowym i osobistym. Dowiedz się więcej o dostępnych opcjach, wybierając zastosowanie.